بیتوته
آژانس مسافرتی,رزرو هتل


پیشنهاد همکاری با یک تیم دسته اولی به فرهاد مجیدیاخبارورزشی,خبرهای ورزشی,فرهاد مجیدی

تیم فوتبال نساجی قائمشهر که با مدیریت و کادر فنی استقلالی اداره می شود به دنبال استفاده از یک استقلالی مشهور دیگر است. 

به گزارش  مهر، تیم فوتبال نساجی قائمشهر که با چهره‌ای کاملا استقلالی خود را برای حضور در رقابت‌های لیگ یک آماده می‌کند، در صدد است تا یکی از پیشکسوتان استقلال را هم به کادر خود اضافه کند.

 

مالکان این باشگاه بعد از آن که علی امیری یکی از معاونان سابق استقلال را بعنوان مدیرعامل این باشگاه انتخاب کردند، از مهدی پاشازاده به عنوان سرمربی و دو بازیکن دیگر آبی‌ها به اسامی محمد نیک سیرت و احمد کعبیان پور در نقش کمک مربی استفاده کردند. همچنین فرزاد مجیدی دیگر بازیکن سابق تیم آبی‌ها هم بعنوان سرپرست در این تیم مشغول به کار شد.

 

یکی از بزرگترین چهره‌های استقلالی که سرخ پوشان نساجی در لیگ یک به کار گرفتند، علی فتح الله زاده مدیرعامل سابق باشگاه استقلال بود که در نقش مشاور هیات مدیره با این تیم همکاری‌اش را آغاز کرد.

 

حالا مسئولین در این باشگاه بی‌میل نیستند از فرهاد مجیدی هم در نقش مشاور فنی استفاده کرده و وزن تیم شان را برای حضور در لیگ یک تا سرحد امکان بالا ببرند. احتمال این که باب مذاکرات جدی تر از سوی مسئولین باشگاه نساجی با فرهاد مجیدی باز شود زیاد است. به خصوص که مجیدی اصالتا به استان مازندران تعلق دارد و تا حدودی هم می‌توان  او را یک چهره بومی برای تیم نساجی به حساب آورد. 

 

تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ----------------------------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------