مشاور،مشاوره آنلاین
بیتوته


ستاره تیم‌ملی به تیمی می‌رود که مارادونا اسطوره‌اش است؟  اخبار ورزشی ,خبرهای  ورزشی, مارادونا
ستاره تیم ملی در آستانه انتقالی بزرگ پس از جام جهانی قرار دارد. 

به گزارش خبرآنلاین؛ امسال سال خوبی برای ستاره تیم ملی بوده است. ستاره ی 24 ساله که چند سالی است در تیم ملی و در تیم آلکمار هلند می درخشد وهر روز خبر از پیشنهاد تیم های بزرگ برای او به گوش می رسد.

 

به همین بهانه سایت معتبر کالچیو مرکاتو گزارشی در رابطه با انتقال جهانبخش پس از جام جهانی به تیم ناپولی داده است. دراین گزارش آمده: علیرضا جهانبخش در این فصل عملکرد بسیار خوبی در تیم آلکمار داشته و در تابستان نیز یکی از بازیکنان کارلوس کی‌روش در جام جهانی 2018 روسیه خواهد بود.

 

قرارداد او تا 2 فصل دیگر با آلکمار ادامه‌ دارد،  ولی احتمال دارد که او در تابستان از این تیم جدا شود.این سایت ایتالیایی همچنین نوشت: باشگاه ناپولی به دقت عملکرد جهانبخش را زیر نظر دارد و می خواهد هر طور که شده این بازیکن را به دست بیاورد، چرا که سبک بازی او مناسب بازی در تیم ناپولی است. جهانبخش هافبک سرعتی است که به خوبی به خط حمله ‌اضافه می‌شود و می‌تواند با مهاجمان تیم همکاری خوبی در این زمینه  داشته باشد.تیم ناپولی ایتالیا هم اکنون در صدر جدول لیگ ایتالیا قرار دارد و مدعی قهرمانی در سری آ ایتالیا در این فصل نیز است. 

 

مارادونای آرژانتینی اسطوره این تیم بوده و در سال های اخیر هیگواین و ایکاردی در این جزیره مافیایی درخشش داشته اند.

----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ----------------------------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------