مشاور،مشاوره آنلاین
بیتوته


وقتی شفر مثل منصوریان فوتبال را پیچیده نکرد  اخبارورزشی ,خبرهای ورزشی,شفر
منصوریان در استقلال باخت چون عادت داشت مدام دست به کارهای غیرمعمول بزند. 

به گزارش خبرآنلاین؛ استقلال با منصوریان 6 بر یک به العین باخت ولی با شفر، تا آستانه برد این تیم رفت و در نهایت با ناداوری مساوی کرد. شفر نشان داد فوتبال پیچیده نیست و می تواند فشار را از روی بازیکنانش بردارد تا به بهترین شکل ممکن بازی کنند.

 

منصوریان همواره تلاش می کرد در استقلال تصمیمات تازه ای بگیرد و گاها این مسئله بازیکنان را تحت فشار قرار می داد. مثلا در بازی معروف استقلال و العین، او به ناگهان تغییراتی در ترکیب داد. تصمیم گرفت مگویان ناآماده را به تنهایی مامور مهار عبدالرحمان کند. عملا با تمرکز روی این بازیکن و درگیر شدن فرشید باقری هم برای مهار عمر، استقلال را در کارهای دفاعی ناکام گذاشت. نه تنها عبدالرحمان کار خودش را کرد که دیگر بازیکنان هم آزادنه تر به حمله مشغول شدند و در نهایت 6 گل به استقلال زدند.

 

شفر اما به بازیکنان استقلال گفت بزرگتر و آماده تر از عبدالرحمان هستند و در واقع با درگیر نکردن چند بازیکن برای مهار او نشان داد نه تنها از او که از تیم العین هراسی ندارد، درست برعکس منصوریان. بی شک یکی از دلایل موفقیت شفر در استقلال این است که فوتبال را به اندازه منصوریان پیچیده نمی کند و بازیکنان را تحت فشار نمی گذارد. یکی از بازیکنان استقلال یک بار در خاطره ای برایمان تعریف می کرد در دوران منصوریان با اولین اشتباه، منصوریان بازیکن را لب خط فرا می خواند و می گفت اگر آماده نیستی تعویضت کنم!

 

تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ----------------------------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------