آخرین اخبار ورزشی


اخبار,اخبار ورزشی,کارلوس کی روش

رویترز: کی روش بعد از جام جهانی از تیم ملی ایران جدا می شود

سرمربی تیم ملی معتقد است که پیشنهاد تمدید شش ماهه برای او مناسب نیست و تصمیم گرفته به پیشنهادات جدید از سایر کشورها فکر کند.…
بیتوته
آژانس مسافرتی,رزرو هتل


ذوب آهن، مشکل ثبت قرارداد قلعه‌نویی را حل کرداخبارورزشی,خبرهای ورزشی,امیر قلعه‌نویی

باشگاه ذوب آهن هزینه خروج از استان سرمربی خود را پرداخت کرد.

 به گزارش ایسنا و به نقل از باشگاه ذوب‌آهن، امیر قلعه نویی که حدود یک‌ ماه است هدایت تیم ذوب آهن اصفهان را برعهده گرفته، هنوز موفق به ثبت قراردادش در هیات فوتبال نشده است. دلیل این موضوع عدم صدور برگه خروج از استان آذربایجان شرقی توسط هیات فوتبال این استان بود. در این خصوص امیر قلعه‌نویی باید ۱۰ میلیون تومان به هیات فوتبال آذربایجان پرداخت می‌کرد تا برگه خروج از استانش صادر شود.

 

سرمربی ذوب آهن پس از این که برای ثبت قراردادش با این تیم به مشکل خورد اعلام کرد که انتظار داشته مسئولان تراکتورسازی حالا که مطالباتش را پرداخت نکرده‌اند، حداقل مبلغ ۱۰ میلیون تومان خروج از استان را می‌دادند تا او به مشکل نخورد.

 

با این وجود برای حل این مشکل باشگاه ذوب آهن وارد عمل شد و مبلغ ۱۰ میلیون تومان بابت هزینه خروج از استان، به هیات فوتبال آذربایجان شرقی پرداخت کرد تا برگه مربوط به این امر صادر شود. با پرداخت این مبلغ قلعه‌نویی مشکلی برای ثبت قراردادش با ذوب آهن نخواهد داشت و می‌تواند تیمش را بدون مشکل در هفته نخست لیگ برتر همراهی کند.

 

قلعه نویی بابت مطالبات یک میلیاردی خود از تراکتورسازی به کمیته انضباطی شکایت کرده است.

 

 

----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ----------------------------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------