بیتوته
آژانس مسافرتی,رزرو هتل


ماجرای قتل مهاجم الاهلی عربستان چه بود؟ اخبارورزشی ,خبرهای  ورزشی ,سوزا الاهلی عربستان

رسانه‌های عربستانی سابقه مهاجم برزیلی تیم الاهلی و زندانی بودن این بازیکن را به خاطر ارتکاب به قتل منتشر کرده اند.

به گزارش مهر، تیم الاهلی عربستان حریف پرسپولیس در مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا است. دیدار رفت دو تیم ۳۱ مرداد در مسقط عمان و دیدار برگشت ۲۱ شهریور در ابوظبی برگزار خواهد شد.

 

این باشگاه چندی پیش با «لئوناردو سوزا» مهاجم برزیلی تیم پارتیزان بلگراد صربستان قرارداد بست. رسانه های عربستانی با انتشار سابقه این بازیکن اعلام کردند سوزا در سال ۲۰۱۵ به اتهام قتل غیرعمد مدتی زندان بوده و در اردوی تیمش حضور نیافته است.

 

در آن زمان سوزا عضو تیم ماخاچ قلعه روسیه بود. این بازیکن زمانی که برای استراحت به برزیل می رود، با اتومبیل خود تصادف می کند و باعث مرگ یک زن و مصدومیت شدید دو دخترش می شود و از صحنه تصادف هم فرار می کند. وی به همین علت مدتی به زندان می رود و غیبتش در اردوهای تیم ماخاچ قلعه، موجب فسخ یکطرفه قراردادش می شود.

 

سوزا بعد از این اتفاق، ۴ ماه بدون تیم ماند و سرانجام به تیم پارتیزان بلگراد صربستان پیوست و این تیم مسیرش در فوتبال را مجددا تغییر داد.

 

 

تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

سایر خبرهای داغ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ----------------------------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------