آب غنی شده
آژانس مسافرتی,رزرو هتل
بیتوته
کلینیک تخصصی مشاوره


چرا کی‌روش به ساکت، بونسای هدیه داد؟  اخبارورزشی ,خبرهای ورزشی ,کی‌روش

سرمربی تیم‌ملی با سرپرست دبیرکلی فدراسیون فوتبال دیدار کرد.

سایت فدراسیون فوتبال نوشت: کارلوس کی روش امروز به همراه دن گاسپار، مربی دروازه بان های تیم ملی با حضور در دفتر محمدرضا ساکت،ساعتی با وی دیدار و گفت و گو کرد.در این نشست، کارلوس کی روش،با تبریک انتخاب محمدرضا ساکت به عنوان سرپرست دبیرکلی فدراسیون فوتبال،به وی یک گلدان بونسای هدیه کرد و گفت:همه ما برای موفقیت تلاش می کنیم و سعی داریم بهترین ها را برای فدراسیون فوتبال و تیم های ملی رقم بزنیم.هدف من از اهدا بونسای،توجه به نماد رشد،پیشرفت و بالندگی است.

 

سرمربی تیم ملی خاطرنشان کرد:تاثیرات حضور شما در سازمان تیم های ملی در ماههای اخیر روشن است و اتفاقات مثبتی که در مرکز تیم های ملی هم رخ داده،موید این زحمات و پرکاری است. سرپرست دبیرکلی فدراسیون فوتبال هم ضمن تشکر از حضور کی روش اظهار امیدواری کرد که روند آماده سازی تیم ملی فوتبال به بهترین شکل و با قدرت در ماههای منتهی به جام جهانی روسیه 2018 طی شود. در این نشست همچنین،سرپرست دبیرکلی فدراسیون فوتبال و سرمربی تیم ملی پیرامون برنامه های آتی گفت و گو کردند.        

 

----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ----------------------------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------