بیتوته
آژانس مسافرتی,رزرو هتل


چرا کی‌روش به ساکت، بونسای هدیه داد؟  اخبارورزشی ,خبرهای ورزشی ,کی‌روش

سرمربی تیم‌ملی با سرپرست دبیرکلی فدراسیون فوتبال دیدار کرد.

سایت فدراسیون فوتبال نوشت: کارلوس کی روش امروز به همراه دن گاسپار، مربی دروازه بان های تیم ملی با حضور در دفتر محمدرضا ساکت،ساعتی با وی دیدار و گفت و گو کرد.در این نشست، کارلوس کی روش،با تبریک انتخاب محمدرضا ساکت به عنوان سرپرست دبیرکلی فدراسیون فوتبال،به وی یک گلدان بونسای هدیه کرد و گفت:همه ما برای موفقیت تلاش می کنیم و سعی داریم بهترین ها را برای فدراسیون فوتبال و تیم های ملی رقم بزنیم.هدف من از اهدا بونسای،توجه به نماد رشد،پیشرفت و بالندگی است.

 

سرمربی تیم ملی خاطرنشان کرد:تاثیرات حضور شما در سازمان تیم های ملی در ماههای اخیر روشن است و اتفاقات مثبتی که در مرکز تیم های ملی هم رخ داده،موید این زحمات و پرکاری است. سرپرست دبیرکلی فدراسیون فوتبال هم ضمن تشکر از حضور کی روش اظهار امیدواری کرد که روند آماده سازی تیم ملی فوتبال به بهترین شکل و با قدرت در ماههای منتهی به جام جهانی روسیه 2018 طی شود. در این نشست همچنین،سرپرست دبیرکلی فدراسیون فوتبال و سرمربی تیم ملی پیرامون برنامه های آتی گفت و گو کردند.        

 

تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ----------------------------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------