بیتوته
آژانس مسافرتی,رزرو هتل


عنایتی: داشتن مهره‌های زیاد منصوریان را دچار سرگیجه کرده است!/ بعضی‌ها به حق انتقاد می‌کنند اما با یک برد همه چیز عوض می‌شود  اخبار ورزشی,خبرهای ورزشی, منصوریان

مهاجم سابق تیم فوتبال استقلال گفت: داشتن مهره‌های زیاد منصوریان را دچار سرگیجه کرده و به نظرم ترکیب استقلال نباید این همه تغییر کند. 

رضا عنایتی در گفت‌وگو با  فارس، در خصوص شرایط تیم استقلال و انتقاداتی که به علیرضا منصوریان وارد می‌شود، گفت: همه ما از این شرایط نگران هستیم ولی آرامش منصوریان و تیمش از همه چیز مهمتر است. یک عده‌ای این روزها انتقاد می‌کنند که معتقدم این انتقادات به حق هم هست اما همان عده بدانند که با یک برد همه چیز عوض می‌شود. من شنیدم ابراهیمی و اسماعیلی به ترکیب استقلال برمی‌گردند و مطمئن باشید حفظ آرامش می‌تواند استقلال را از شرایط فعلی جدا کند. 

 

کاپیتان سابق استقلال در خصوص تغییرات پی در پی در ترکیب این تیم، گفت: بعضی وقت‌ها داشتن بیش از اندازه بازیکن و مهره دردسر درست می‌کند. شاید همین است که علیرضا منصوریان این روزها دچار سرگیجه شده و برای اینکه مهره‌هایش را بازی بگیرد مجبور است بعضی از آنها را در پست غیرتخصصی بازی دهد. همین موضوع کار استقلال را دچار مشکل می‌کند.

 

عنایتی افزود: فوتبال ورزشی است که با کسی رو دربایستی ندارد. هر بازیکنی در تمرینات آماده بود مربی باید تعارف را کنار گذاشته و از او استفاده کند. جوان و باتجربه هم ندارد. اگر منصوریان تعارف کند، ضرر می‌کند. وقتی یک بازیکن به خاطر اسمش در پست غیرتخصصی به میدان می‌رود طبعا نمی‌تواند بازی‌هایی داشته باشد. من می‌بینم که استقلال این روزها از این موضوع ضربه می‌خورد و امیدوارم منصوریان تعارف را کنار بگذارد. نکته بدتر اینجاست که اگر به قرعه استقلال در ادامه راه نگاه کنیم متوجه می‌شویم که بیشتر بازی‌های این تیم در نیم‌فصل دوم در خانه رقبا است و واقعا کار تیم در نیم‌فصل عوض خواهد شد. 

 

مهاجم سابق استقلال در خصوص اینکه توصیه‌اش به تماشاگران این تیم چیست، گفت: ما یک عادت بدی داریم که خیلی زود آتش می‌گیریم و خیلی زود سرد می‌شویم. شاید یک تیم خوب همه چیز را شروع کند و در نهایت بد هم تمام کند. من همیشه برق شیراز را مثال می‌زنم که در نیم‌فصل اول صدرنشین بود و در نیم‌فصل دوم سقوط کرد. تیم اگر دچار استرس باشد مطمئنا کار برای بازیکن سخت می‌شود. من از هواداران استقلال می‌خواهم تا آخر بازی از تیم‌شان حمایت کنند و مطمئن باشند آنهایی که در هیأت مدیره نشسته‌اند حساس‌تر هستند. ما هنوز نوع اعتراضات را نمی‌توانیم تفکیک کنیم. چون یکسری اعتراض می‌کنند که مربی مدنظرشان بیاید و یکسری اعتراض می‌کنند که تیم درست شود. من یادم می‌آید مورینیو در یک کنفرانس خبری گفت از این هفته تا آن هفته فرصت زیاد است چون حافظه فوتبال ضعیف است و با یک برد همه، همه چیز را فراموش می‌کنند.

   

عنایتی در پایان گفت‌وگو با فارس تاکید کرد: علیرضا منصوریان مهره‌های خوبی دارد و اینکه شجاعیان و بیت‌سعید در این تیم جا نمی‌افتند به خاطر بزرگی استقلال است. وقتی من خودم به استقلال آمدم سه هفته نیمکت‌نشین بودم و از هفته چهارم کم کم خودم را جا انداختم. امیدوارم تماشاگران به بازیکنان فرصت دهند و تغییرات مهره‌ها در استقلال کمتر رخ دهد. 

تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ----------------------------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------