آخرین اخبار ورزشی


اخبار,اخبار ورزشی,دیگو سیمئونه

انتقاد تند سیمئونه از تیم ملی آرژانتین

سرمربی تیم فوتبال اتلتیکو مادرید به شدت از عملکرد تیم ملی آرژانتین انتقاد کرد. به‌ گزارش ‌ایسنا ‌به نقل از موندو دپورتیوو،…
بیتوته
آژانس مسافرتی,رزرو هتل


رحیمی: استعفا نداده‌ام که امتیاز بگیرم/ وزارت ورزش سرپرست معرفی کند  اخبار ورزشی ,خبرهای ورزشی,علیرضا رحیمی

رییس فدراسیون هندبال می‌گوید که از وزیر و معاون ورزش حرفه‌یی و قهرمانی وزیر ورزش می‌خواهم هر چه زودتر سرپرست فدراسیون را معرفی کند. 

به گزارش ایسنا، علیرضا رحیمی، رییس فدراسیون هندبال با اشاره به عملکرد خوب فدراسیون در شش ماه اول سال گفت: در این مدت کلیه امور فدراسیون با دقت و کیفیت بالا در حال پیگیری است و هیچ کاری تعطیل نشده است. افتخارات به‌دست آمده در این مدت گویای این موضوع است. کسب سهمیه حضور در بازی‌های جهانی هندبال ساحلی، اعزام تیم‌ها به مسابقات برون مرزی و برگزاری مسابقات متعدد در این مدت کوتاه حاکی از فعالیت پرقدرت هیات‌ها و فدراسیون است.

 

او افزود: در این مدت با تعامل ویژه با فدراسیون آسیایی و جهانی توانستیم سایه تعلیق را از سر فدراسیون دور کنیم. بدهی به فدراسیون آسیایی را تقسیط کرده و تخفیف قابل توجهی گرفتیم  و توانستیم تمام اقساط را به فدراسیون آسیایی پرداخت کنیم.

 

رحیمی در ادامه گفت: با وجود این که استعفاء داده‌ام اما هیچ کاری در فدراسیون و هیات‌ها تعطیل نشد و هیات‌های ورزشی استان‌ها با تمام توان فعالیت‌های خود را برنامه‌ریزی و اجرا نکردند. برگزاری بیش از ۱۰۰ مسابقه و ۵۰ دوره آموزشی و بیش از ۱۰ اردوی آمادگی در این مدت کوتاه در کنار اعزام تیم بزرگسالان، نوجوانان و تیم باشگاهی به رویدادهای بین‌المللی بیانگر فعالیت منسجم فدراسیون است. 

 

او افزود: از دکتر سلطانی‌فر، وزیر ورزش و داورزنی، معاون وزیر تشکر می‌کنم و امیداوارم سرپرست فدراسیون را هرچه زودتر معرفی کنند. من استعفاء نداده‌ام که امتیاز بگیرم، تصمیم نهایی خود را گرفته‌ام. حضور من و ادامه فعالیت من در فدراسیون به صلاح من و به صلاح هندبال و وزارت ورزش نیست و بهتر است هرچه زودتر فردی را که مورد حمایت وزارت ورزش باشد و بتوانند از او پشتیبانی و حمایت کنند برای فدراسیون معرفی کنند.

 

شایان ذکر است در این مدت فدراسیون بابت بدهی‌های چند میلیاردی که مربوط به سال‌های ۸۹ تا ۹۵ است حتی یک ریال کمک دریافت نکرده و این بدهی بخش کوچکی از مشکلات پیش روی فدراسیون است.

 

 

تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ----------------------------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------