آخرین اخبار ورزشی


اخبارورزشی ,خبرهای  ورزشی, فوتبال

زمان رفتن بازنشسته‌های از ورزش نرسیده است؟ + متن قانون

طبق قانون ممنوعیت به کارگیری بازنشستگان و آیین نامه‌های، زمان رفتن بازنشستگان از ورزش فرا رسیده است اما آیا این قانون بلاخره…
آب غنی شده
آژانس مسافرتی,رزرو هتل
بیتوته
کلینیک تخصصی مشاوره


هتاکی کره ای ها/ کی روش مثل یک روباه است؛ او سرانجام از کوره در رفت(عکس)  اخبارورزشی ,خبرهای  ورزشی, کارلوس کی روش

رسانه های کره ای بازهم سعی کردند به کی روش بی احترامی کنند. 

به گزارش ایلنا، نشست خبری کارلوس کی روش پیش از دیدار برابر کره جنوبی برگزار شد و بازهم حواشی خاصی داشت. در این نشست خبری اصحاب رسانه استقبال بسیار خوبی به عمل آوردند و البته به دنبال این بودند تا با سوالات حاشیه ای کی روش را عصبانی کنند اما سرمربی تیم ملی حسابی آنها را ناکام گذاشت. گرچه کره ای ها اصرار دارند کی روش یک جا از کوره در رفت.

 

"در گزارش منتشر شده از یکی از رسانه های کره ای اعلام شده که کی روش مانند یک روباه با سیاست به تمام سوالات جواب داد و طوری وانمود کرد که احترام زیادی برای کره ای ها قائل است. با این حال به تمام هجوم ها به خوبی و با لبخند جواب داد و فرار کرد.

 

اما کی روش در پاسخ به سوال یکی از خبرنگاران خارجی مبنی بر علت عدم دعوت از شجاعی از کوره در رفت و با ناراحتی جواب داد و اعلام کرد که هیچ وقت درباره انتخاب افرادش صحبت نمی کند و در ادامه با یک شعر صحبت هایش را به اتمام رساند."

 

  اخبارورزشی ,خبرهای  ورزشی, کارلوس کی روش

تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ----------------------------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------