بیتوته
آژانس مسافرتی,رزرو هتل


شل گرفتن جلوی سوریه؟/تاج:حتی شوخی‌اش هم خوشایند نیست!  اخبار ورزشی,خبرهای  ورزشی , تاج

رئیس فدراسیون می‌گوید این شوخی فضای مجازی درباره بازی ایران و سوریه اتفاق خوشایندی نیست. 

به گزارش خبرآنلاین؛ جدول گروه ایران حساسیت خاصی پیدا کرده است. در بین همه تیم های گروه ایران، حالا این سوریه است که برایش بازی با ما در آزادی مهم شده. آنها برای اولین بار در تاریخ شان شانس صعود دارند و حتی می توانند مستقیم به روسیه بروند. یعنی بالاتر از کره جنوبی و ازبکستان و حتی قطر!

 

این باعث شده با توجه به رابطه خوب بین دو کشور ، شاید ایرانی ها این بازی را خیلی سفت نگیرند. این حرفی است که به شوخی بزرگ در فضای مجازی تبدیل شده است. مهدی تاج اما می گوید: «گفتن این حرف حتی به شوخی هم قشنگ نیست. امکان ندارد تیم ملی ما در مسابقه ای کم بگذارد. بچه ها مثل همیشه با تمام توان بازی می کنند و می خواهند در بازی روز سه شنبه اقتدار فوتبال ایران را به نمایش بگذارند. ما برای تیم ملی سوریه هم آرزوی موفقیت داریم و می دانیم آنها همان طور که در همه بازی ها خوش درخشیدند ، در این بازی با تمام توان بازی می کنند ولی ما می خواهیم شکوه بهترین تیم آسیا بودن را به نمایش بگذاریم.»

 

تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

سایر خبرهای داغ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ----------------------------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------