آخرین اخبار ورزشی


اخبارورزشی ,خبرهای  ورزشی, فوتبال

زمان رفتن بازنشسته‌های از ورزش نرسیده است؟ + متن قانون

طبق قانون ممنوعیت به کارگیری بازنشستگان و آیین نامه‌های، زمان رفتن بازنشستگان از ورزش فرا رسیده است اما آیا این قانون بلاخره…
آب غنی شده
آژانس مسافرتی,رزرو هتل
بیتوته
کلینیک تخصصی مشاوره


رئیس پاری سن ژرمن: پیراهن نیمار برای ما مشکل‌ساز شده است  اخبارورزشی,خبرهای ورزشی , نیمار

رئیس باشگاه پاری ‌سن‌ ژرمن از مشکلی که نیمار برای این باشگاه به وجود آورده سخن به میان آورد. 

به‌ گزارش ‌ایسنا ‌و ‌به نقل از اکیپ، نیمار در تابستان سال جاری با ۲۲۲ میلیون یورو راهی پاری ‌سن‌ ژرمن شد و عنوان گران‌ترین بازیکن تاریخ فوتبال جهان را به خود اختصاص داد.

 

رئیس باشگاه پاری ‌سن‌ ژرمن از فروش زیاد پیراهن نیمار سخن به میان آورد و گفت‌: الان مشکلی که با آن مواجه هستیم این است که در کشورهای مختلف مشتری پیراهن نیمار بسیار زیاد است و تامین کردن خواسته همه مشتریان برای ما سخت شده است و این نشان می‌دهد که نیمار چه اندازه بازیکن محبوبی است.

 

او در ادامه‌ ‌اضافه کرد: یک خبرنگار برزیلی به من گفت‌ که ۸۵ میلیون برزیلی مراسم معارفه نیمار را زنده نگاه کردند و باید به خود افتخار کنیم که چنین بازیکن بزرگی را جذب کرده‌ایم.

 

ناصر الخلیفی درباره جذب ام‌باپه هم اظهار کرد: من سه بار با خانواده ام‌باپه صحبت کردم. آنها هر بار به من گفتند که پسرشان از کودکی عاشق پاری ‌سن‌ ژرمن بوده است. ام‌باپه به تیمی آمده که عاشق آن است و امیدوارم که روزهای خوبی را پشت سر بگذارد.

 

 

تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ----------------------------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------