آب غنی شده
آژانس مسافرتی,رزرو هتل
خدمات آرایشی و زیبایی
روانشناسی


ختلاف در هیات مدیره استقلال بالا گرفت/ تغییر موضع افتخاری بعد از جلسه با منصوریان  اخبار ورزشی ,خبرهای ورزشی ,استقلال

مدیرعامل استقلال تهران که در جلسه هیات مدیره مواضعی انتقادی درباره کادر فنی داشت در چرخشی 180 درجه‌ای به حامی منصوریان تبدیل شد. 

چندی پیش اعضای هیات مدیره جلسه ای درباره وضعیت کادر فنی و نتایج ضعیف استقلال برگزار کردند که خروجی آن فرصت دو هفته ای به منصوریان برای کسب نتیجه بود.

 

به گزارش نامه نیوز، در ادامه افتخاری مدیرعامل استقلال خود را حامی کادر فنی معرفی کرد و بعد از حضور در تمرین آبی ها این حمایت را به طور جدی تر مطرح کرد.

 

اکنون اعضای هیات مدیره استقلال با مدیرعامل دچار اختلاف شده اند چراکه برخلاف مصوبات هیات مدیره قدم برداشته و این در حالی است که طبق اخباری که خبرنگار نامه نیوز کسب کرده افتخاری از جمله افرادی بوده که در جلسه هیات مدیره از نتایج گلایه داشته و موافق اولتیماتوم به منصوریان بوده است.

 

جالب اینکه وی جلسه ای خصوصی با منصوریان برگزار کرد و بعد از آن به حامی کادر فنی تبدیل شد و هیات مدیره باشگاه نیز به همین دلیل از وی به خاطر تغییر موضع گلایه دارد.

 

اکنون باید دید در صورت اینکه استقلال که به سختی توانست از سد گل گهر در جام حذفی بگذرد برابر پارس جنوبی جم ناکام بماند افتخاری چه موضعی خواهد گرفت؛ به مصوبه هیات مدیره احترام گذاشته و رای به برکناری منصوریان می دهد یا مقابل رای هیات مدیره می ایستد!

 

 

تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

سایر خبرهای داغ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ----------------------------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------