مشاور،مشاوره آنلاین
بیتوته


پاسخ رحمتی به ادعای عضو هیئت مدیره استقلال (عکس)  اخبارورزشی ,خبرهای  ورزشی, رحمتی

عکس‌های منتشر شده از دروازه‌بان استقلال روی نیمکت در بازی برابر پارس جنوبی ادعای اکبر عباس ملکی را رد می‌کند. 

به گزارش ایلنا، دو روز پیش بود که سیدمهدی رحمتی و مجتبی جبا ی به دلیل نامعلوم در اختیار باشگاه قرار گرفتند و از حضور در تمرینات محروم شدند. سخنان عنوان شده از سوی اکبر عباس ملکی، عضو هیئت مدیره، این بود که رحمتی از سوی منصوریان نیمکت نشین شده و او هم که از این اقدام ناراحت بوده در صحنه گل دوم استقلال با خوشحالی، ناراحتی از نیمکت نشینی‌اش را داده است.

 

سید مهدی رحمتی هم در جریان ارتباط تلفنی برنامه نود در واکنش به این قصیه عنوان کرده بود اگر هر عکسی از این صحنه خوشحالی او را نشان بدهند و یکی از بازیکنان روی نیمکت آن را تایید کنند برای همیشه از دنیای فوتبال خداحافظی می‌کند.

 

عکس‌های منتشر اما نشان می‌دهد که رحمتی با اینکه از نیمکت نشینی در آن بازی حساس ناراحت بوده اما پس از گل خوردن استقلال شادی نکرده و حرف‌های ملکی ادعایی بیش نبوده مگر اینکه خود ملکی عکس‌هایی را چند بار تکرار کرد ور اختیار دارد را در اختیار رسانه‌ها قرار بدهد. 

  اخبارورزشی ,خبرهای  ورزشی, رحمتی

 

 

تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

سایر خبرهای داغ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ----------------------------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------