آخرین اخبار ورزشی


اخبار ورزشی ,خبرهای ورزشی ,بن لادن

بن لادن قصد داشت دیوید بکهام و آلن شیرر را در بازی با تونس ترور کند

اسامه بن لادن قصد داشت که تیم انگلیس را در یک حمله تروریستی وحشیانه، خونین و ترسناک در جام جهانی سال ۱۹۹۸ و در طی بازی سه…
بیتوته
آژانس مسافرتی,رزرو هتل


بازتاب همکاری سسما با نکونام و خونه‌به‌خونه در رسانه اسپانیایی  اخبارورزشی,خبرهای  ورزشی ,نکونام و سسما

همکاری مربی بدنساز پیشین اوساسونا با سرمربی خونه به خونه سوژه رسانه اسپانیایی شد. 

به گزارش ایسنا، دعوت جواد نکونام از خوسو سسما برای همکاری در تیم خونه به خونه بابل سوژه رسانه اسپانیایی شد، سایت ناوارا در این باره نوشت: سسما پس از ۲۰ سال حضور در اوساسونا در نوامبر سال ۲۰۱۵ بدون هیچ توضیحی باشگاه را ترک کرد. او تصمیم گرفت ماجراجویی جدیدی را شروع کند. سسما به آسیا رفت تا در  کنار جواد نکونام در تیم خونه به خونه کار کند.

 

اوساسونا باعث شد دوستی نکونام و سسما شکل بگیرد. این دوستی با وجود فاصله زیاد باقی ماند. سسما که مربی بدنساز در اوساسونا بود و نکونام موفق‌ترین خرید باشگاه تا به امروز به حساب می‌آید دوباره در کنار هم هستند و با هم کار می‌کنند.

 

زمانی که بازیکن ایرانی می‌خواست از باشگاه جدا شود و هدفش مربی‌گری در آینده‌ای نزدیک بود به سسما قول داد که برای همکاری با او تماس خواهد گرفت. او به وعده‌اش عمل کرد. اکنون یک ماه است که دو دوست قدیمی با هم همکاری می‌کنند.

 

 

تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

سایر خبرهای داغ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ----------------------------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------