آخرین اخبار ورزشی


اخبار,اخبار امروز,اخبار جدید

سولاری رسما تا سال 2021 سرمربی رئال شد

باشگاه رئال مادرید در بیانیه‌ای رسما اعلام کرد که سانیتاگو سولاری تا سال 2021 رسما هدایت این تیم را برعهده خواهد داشت. به…
مشاور،مشاوره آنلاین
بیتوته


انتقال «رونالدو» به یووه انتقال موفقی نبود! اخبار ورزشی ,خبرهای ورزشی ,رونالدو
مدیر مارکتینگ و برنامه‏‎ریزی باشگاه فوتبال بایرن مونیخ معتقد است انتقال کریس رونالدو از رئال مادرید به یوونتوس انتقال موفقی نبوده و بایرن هرگز حاضر به خرید چنین بازیکنی نیست. 

به گزارش مهر، در تابستان جاری یکی از بزرگ‏ترین و البته غیرقابل پیش‏‌بینی‎ترین انتقالات دنیای فوتبال رخ داد و کریستیانو رونالدو خیلی ناگهانی از تیم فوتبال رئال مادرید به یوونتوس منتقل شد. این انتقال خیلی‎ها را به وجد آورد، اما باید دید از نظر بزرگان دنیای فوتبال رفتن کریس به یووه چه معنایی دارد.

 

برای مثال باشگاه بایرن مونیخ آلمان ارزیابی‎ای خاص درباره انتقال رونالدو به یووه داشته است. مدیر مارکتینگ و برنامه‎‏ریزی این تیم، یورگ واکر، مدعی شده حتی اگر شرایط فراهم بود هم او و باشگاه آلمانی حاضر نبودند ستاره پرتغالی را جذب کنند.

 

واکر در این باره این چنین گفت: از نظر مارکتینگ این انتقال انتقالی موفق نیست، شاید در باشگاه‎های دیگر این انتقال موفق باشد، اما برای بایرن مونیخ این طور نیست. به این دلیل که ما معتقدیم برند یک فوتبالیست هرگز نمی‎تواند باارزش‎تر از برند باشگاه باشد.

 

او در ادامه گفت: کریستیانو رونالدو از رئال مادرید به یوونتوس رفت، اما این انتقال هرگز نمی‌‏توانست در بایرن مونیخ انجام شود.

 

 

----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ----------------------------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------