برانکو آب پاکی را رو دست گلزن تیمش ریخت/ آقای گل حق جدایی ندارد! اخبار ورزشی ,خبرهای ورزشی ,علی علیپور
برانکو با جدایی علی علیپور و لژیونر شدنش مخالفت کرده است.

به گزارش خبرآنلاین؛ مدتی است که از دو لیگ اروپایی، برای علی علیپور پیشنهادات خوبی رسیده و یک باشگاه از ترکیه و دو باشگاه از روسیه خواهان به خدمت گرفتن آقای گل فصل قبل لیگ شده اند اما پرسپولیسی ها در انتظار مجوز برانکو برای دادن رضایتنامه به این بازیکن هستند. برانکو در ابتدا، این پیشنهادات را باور نمی کرد اما وقتی فهمید قضیه جدی تر از آن است که فکرش را می کرد، صراحتا به حمیدرضا گرشاسبی گفت اصلا راضی به جدایی علیپور نمی شود.

 

شایعه شده بود که برانکو به یک شرط، رضایت خود بابت جدایی علی را اعلام می کند و آن شرط، این است که باشگاه بتواند یک مهاجم خارجی، گرانقیمت و گلزن جذب کند اما با توجه به شرایط ارز در بازار کشورمان و همچنین ریخت و پاش باشگاه در نقل و انتقالات تابستانی برای نیم فصل دوم، مدیران پرسپولیس به برانکو اعلام کرده اند چنین ماجرایی شدنی نیست مگر آن که از انتقال علیپور، پول زیادی به حساب باشگاه واریز شود. برانکو نیز گفته اگر شرط او برآورده نشود، اجازه جدایی به این بازیکن را نمی دهد و علیپور تا پایان فصل باید در جمع سرخپوشان باقی بماند.

 

 

تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ----------------------------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------