آخرین اخبار ورزشی


اخبار ورزشی ,خبرهای ورزشی ,فدراسیون فوتبال ایران

بازتاب تهدید فدراسیون فوتبال ایران از سوی AFC

تهدید فدراسیون فوتبال ایران از سوی AFC برای تعلیق و حذف از جام ملت‌های آسیا بازتاب گسترده‌ای در کشورهای عربی داشته است. به…
مشاور،مشاوره آنلاین
بیتوته


حقوق بشر، مانع فروش منچستریونایتد به شیخ سلمان اخبار ورزشی ,خبرهای ورزشی ,باشگاه منچستریونایتد
باشگاه منچستریونایتد فروش این باشگاه به ولیعهد عربستان را به دلیل مسائل سیاسی و حقوق بشری رد کرد. 

به گزارش ایسنا و به نقل از دیلی میرر، زمزمه‌هایی مبنی بر فروش باشگاه منچستریونایتد به محمد بن سلمان ولیعهد عربستان شنیده شده است. منابع باشگاه منچستریونایتد اعلام کردند خانواده گلیزر به هیچ وجه حاضر به فروش باشگاه نیستند و اعلام کرده‌اند باشگاه فروشی نیست و مذاکره‌ای درباره فروش نخواهند کرد.

 

یکی از منابع نزدیک به باشگاه به انتقاد از زمان انتشار گزارش پرداخت. در حال حاضر رژیم سعودی با بحران درباره ناپدیدشدن و مرگ جمال خاشقجی و نیز کشتار خیلی از مردم یمن روبرو شده است که باعث شده تا انتقادهای زیادی به دولت عربستان وارد شود.

 

ولیعهد عربستان که بعد از پدرش، دومین مقام عالی رتبه این کشور است، پیش‌تر در رقابت‌های فرمول یک و کشتی کچ wwe، سرمایه گزاری کرده بود و حالا به نظر تمایل به فعالیت در فوتبال دارد.

 

سرمایه‌گذاری اماراتی‌ها در منچسترسیتی منجر به محبوبیت امارات در عرصه جهانی شده و به همین خاطر ولیعهد عربستان به دنبال تکرار چنین اقدامی است. هر چند منابع نزدیک به باشگاه اعلام کردند با توجه به اتفاقات سیاسی اخیر از جمله اتفاقی که برای جمال خاشقجی رخ داده است، احتمال فروش باشگاه به عربستانی ها صفر است.

 

----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ----------------------------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------