وعده ۵۰ میلیون دلاری وینفرد شفر اخبار ورزشی ,خبرهای ورزشی ,استقلال
وینفرد شفر بعد از چند ماه سرانجام توانسته تیمش را به یک سر و سامانی برساند. تیمی که روی شانه‌های جوانانش پیش می‌رود. 

به گزارش خبرآنلاین؛ وینفرد شفر روزهای سختی را در سال اخیر سپری کرد اما حالا به نظر می رسد شرایطش کمی بهتر شده است. او در بازی با سایپا سومین برد متوالی تیمش را جشن گرفت تا کمی اوضاع برای آبی ها بهتر شده باشد. مهمتر از نتیجه اما برای استقلال سبک بازی تیم بود. بچه هایی که در حوالی سن ۱۹ سالگی برای استقلال خوش درخشیدند و ستاره بودند.

 

مهدی قائدی و اللهیار صیادمنش دو ستاره مهم استقلال در بازی با سایپا بودند. آرمین سهرابیان همچنان موثر بازی می کرد و بازگشت حسین حسینی در چارچوب هم موثر بود.

 

البته استقلال همچنان بازیکنان جوان دیگری مثل سجاد آقایی و رضا آذری را از جوانانش دارد که می توانند برایش خوش بدرخشند.

 

در ابتدای فصل که شفر این تعداد جوان را برای استقلال انتخاب کرد خیلی شفاف گفت زمان تغییر نسل در استقلال فرا رسیده.  من اگر به اصرار خواستم قرارداد دو ساله داشته باشم برای این بود که این تیم برای ساخته شدن نیاز به برنامه‌ریزی بلند مدت دارد.

 

او حتی همان موقع با اسم بردن از تعدادی از این بازیکنان جوان تیمش که این روزها در ترکیب هستند گفته بود این ها سرمایه هایی برای استقلال هستند که می توانند به بازیکنان ۵۰ میلیون دلاری برای تیم در مارکت جهانی بدل شوند.

 

اتفاقی که مثلا برای کاوه رضایی افتاد و حالا قیمتی ۲۰ میلیون دلاری دارد اگرچه ریالی از این پول به آبی ها نرسیده است!

 

----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ----------------------------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------