آخرین اخبار کنکور و دانشگاه


اخبار دانشگاه ,خبرهای  دانشگاه, کنکور

علت کاهش داوطلبان آزمون کارشناسی ارشد از زبان وزیر علوم

وزیر علوم، تحقیقات و فناوری در مورد علت کاهش داوطلبان آزمون کارشناسی شد، گفت: یکی از دلایل این کاهش می توان انصراف از ادامه…
عرفانی زاده
آژانس مسافرتی,رزرو هتل


ثبت‌نام بیش از 18 هزار داوطلب در رشته‌های دارای شرایط خاص گروه آزمایشی هنر  اخباردانشگاه ,خبرهای   دانشگاه ,سازمان سنجش

مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور از ثبت‌نام بیش از 18 هزار داوطلب در رشته‌های دارای شرایط خاص گروه آزمایشی هنر خبر داد. 

دکتر حسین توکلی در گفت‌وگو با ایسنا، با بیان اینکه مهلت پذیرش رشته‌های دارای شرایط خاص گروه آزمایشی هنر تا ساعت 24 امروز به پایان می‌رسد، اظهار کرد: مهلت اعلام علاقه‌مندی متقاضیان رشته‌های تحصیلی دارای شرایط خاص گروه آزمایشی هنر آزمون سراسری 96 که در جلسه آزمون این گروه آزمایشی حاضر بودند، روز پنج شنبه 22 تیر ماه 96 پایان پذیرفت.

 

وی در ادامه تصریح کرد: بر اساس آمار اولیه گزارش شده تعداد 18 هزار و 950 داوطلب نسبت به انتخاب 1 یا 2 مجموعه از 12 مجموعه رشته‌های دارای شرایط خاص گروه آزمایشی هنر اقدام کردند. بدیهی است آمار نهایی ثبت‌نام کنندگان هر یک از مجموعه‌های 12 گانه متعاقبا اعلام خواهد شد.

 

مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور خاطرنشان کرد: آزمون عملی برای داوطلبان متقاضی مجموعه‌های دو و سه مندرج در اطلاعیه مذکور در روز پنجشنبه، ۱۲ مرداد ۹۶ برگزار خواهد شد و لذا داوطلبان لازم است برای اطلاع از زمان پرینت کارت و آدرس محل برگزاری به اطلاعیه‌هایی که در این خصوص در روز یکشنبه، ۸ مرداد ۹۶ بر روی سایت این سازمان منتشر می‌شود، مراجعه کنند.

 

دکتر توکلی در پایان خاطرنشان کرد: درخصوص تاریخ آزمون سایر مجموعه‌ها نیز ضرورت دارد به اطلاعیه‌ای که فردا  یکشنبه، ۲۵ تیرماه ۹۶ در سایت سازمان سنجش آموزش کشور منتشر می‌شود، مراجعه شود.

 

تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ----------------------------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------