آخرین اخبار کنکور و دانشگاه


اخبار دانشگاه ,خبرهای دانشگاه, کنکور

معدل داوطلبان چگونه در کنکور به کمک‌شان می‌آید؟

دهه 90 یکی از مهم‌ترین دهه‌ها در تغییر وضعیت داوطلبان شرکت‌کننده در کنکور محسوب می‌شود، چراکه از سال 1394 به بعد تاثیر معدل…
بیتوته
آژانس مسافرتی,رزرو هتل


مهلت اعلام سوابق تحصیلی برای داوطلبان آزمون 96 تمدید شد  اخباردانشگاه,خبرهای    دانشگاه,سوابق تحصیلی

مشاور عالی سازمان سنجش آموزش از تمدید مهلت اعلام سوابق تحصیلی برای داوطلبان آزمون سراسری 96 تا روز سه شنبه 27 تیرماه خبر داد. 

حسین توکلی در گفت و گو با ایرنا اظهار داشت: به منظور مساعدت با آن دسته از داوطلبانی که تا تاریخ 24 تیرماه 96 برای اعلام سوابق تحصیلی پیش دانشگاهی اقدام نکرده اند، ترتیبی اتحاذ شده است که این داوطلبان تا روز سه شنبه 27 تیرماه 96 به سایت سازمان سنجش مراجعه کنند.

 

وی افزود: دانش آموزان دوره پیش دانشگاهی سال جاری لازم است پس از دریافت کد سوابق تحصیلی پیش دانشگاهی از سامانه جمع آوری اطلاعات و سوابق تحصیلی داوطلبان آزمون سراسری مربوطه به وزارت آموزش و پرورش و ثبت آن در سایت سازمان سنجش، نسبت به مشاهده سوابق تحصیلی خود اقدام کنند.

 

مشاور عالی سازمان سنجش آموزش ادامه داد: داوطلبان در صورت عدم ثبت کد سوابق تحصیلی پیش دانشگاهی خود یا مشاهده اشکال در نمرات سوابق خود باید به اداره آموزش و پرورش محل اخذ مدرک تحصیلی خود مراجعه کنند.

 

توکلی خاطرنشان کرد: منحصرا مواردی که از طریق وزارت آموزش و پرورش و حداکثر تا پایان روز دوشنبه 2 مردادماه 96 به سازمان سنجش واصل شود، اعمال خواهد شد.

 

وی یادآور شد: ضمنا عدم اعلام کد سوابق تحصیلی پیش دانشگاهی توسط داوطلبان مذکور در سایت سازمان سنجش در مهلت مقرر شده، موجب عدم اعمال سوابق تحصیلی افراد در نمره کل نهایی آنها می شود.

 

توکلی اظهار داشت: آن دسته از داوطلبانی که در دروس ترمیمی سال سوم (دیپلم) نیز شرکت کرده اند، می توانند با توجه به توضیخات داده شده، برای مشاهده سوابق تحصیلی و نمرات خود اقدام کنند.

 

تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ----------------------------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------