بیتوته
آژانس مسافرتی,رزرو هتل


فرصت تکمیل ظرفیت دوره دکتری 96 شنبه 22مهر به پایان می‌رسد  اخبار دانشگاه,خبرهای  دانشگاه ,دکتری

مشاور سازمان سنجش آموزش کشور گنجایش تکمیل ظرفیت دوره دکتری را حدود هزار و 900 نفر خواند و تاکید کرد: مهلت انتخاب رشته در تکمیل ظرفیت دوره دکتری تمدید نمی‌شود و داوطلبان تا پایان روز شنبه 22 مهر فرصت ثبت‌نام دارند.

حسین توکلی (مشاور سازمان سنجش آموزش کشور) در گفت‌و‌گو با ایلنا؛ درباره آمار و تکمیل ظرفیت دوره دکتری گفت: دو اطلاعیه برای تکمیل ظرفیت دکتری در روزهای 12 و 17مهر منتشر شد که داوطلبان می‌توانستند با مطالعه آنها انتخاب رشته کنند.

 

او ادامه داد: طبق اطلاعیه دوم سازمان سنجش آموزش کشور درباره ظرفیت‌های جدید یا تکمیل ظرفیت‌های برخی از کدرشته‌محل‌های دوره دکتری(PHD) نیم‌متمرکز 96، از بعد ظهر روز دوشنبه 17مهر روی سایت سازمان سنجش آموزش قرار گرفته است.

 

توکلی افزود: همه داوطلبانی که در جلسه آزمون این دوره شرکت کردند و معدل منفی نداشتند باید با توجه به ضوابط مندرج اطلاعیه 12مهر در صورت علاقه‌مندی و وجود رشته‌های تحصیلی مربوط به رشته‌های تحصیلی آنها و هم‌چنین با در نظر گرفتن مفاد اطلاعیه، 17مهر برای تکمیل ظرفیت انتخاب رشته کنند.

 

مشاور سازمان سنجش آموزش کشور درباره افرادی که قبلا در انتخاب رشته تکمیل ظرفیت شرکت کردند، گفت: این داوطلبان می‌توانند نسبت به ویرایش و اصلاح انتخاب رشته خود اقدام کنند.

 

توکلی گفت: تا روز 19مهر تعداد 19هزار و 14 داوطلب انتخاب رشته کردند که براساس برنامه زمانی پیش‌بینی شده انتخاب رشته‌های تحصیلی تکمیل ظرفیت آزمون دوره دکتری 96 در پایان روز شنبه 22مهر به پایان می‌رسد.

 

او تاکید کرد: داوطلبانی که علاقه‌مند به شرکت در تکمیل ظرفیت یا ثبت‌نام در ظرفیت‌های جدید دروه دکتری هستند باید با توجه به اطلاعیه‌ها و مراجعه به سایت سازمان سنجش آموزش با انتخاب 15 کدرشته‌محل در مهلت مقرر ثبت‌نام کنند؛ زیرا این فرصت تمدید نخواهد شد.

 

مشاور سازمان سنجش آموزش افزود: ظرفیت پذیرش دوره دکتری هزارو 835 برای 895 کدرشته تا 12 مهر بود که طبق اطلاعیه روز دوشنبه 17 مهر 41کدرشته محل دیگر به این ظرفیت اضافه شده است و درنهایت می‌توان گفت ظرفیت این دوره حدود هزار و 900 نفر خواهد بود.

 

 

 

تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

سایر خبرهای داغ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ----------------------------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------