چگونه هزینه‌های زندگی را کاهش دهیم

اسنپ,اپلیکیشن اسنپ,تاکسی اسنپ

 
تلفن همراه هوشمند، ابزاری برای صرفه‌جویی
مدیریت هزینه‌های ماهیانه راهکار مهمی برای بهبود کیفیت زندگی است. مدیریت هزینه‌ها به هماهنگی دخل و خرج و تخصیص درآمد ماهیانه به درست‌ترین شکل اشاره می‌کند. طوری که هم بتوان زندگی راحت‌تری داشت و هم مبلغی برای آینده پس‌انداز کرد. تلفن همراه هوشمند از بهترین ابزارهایی است که می‌توان به کمک آن هزینه‌های زندگی را مدیریت کرد و حتی آن‌ها را کاهش داد. به احتمال این سوال برایتان پیش می‌آید که چگونه ممکن است. کافی‌ است تا انتهای این متن با ما همراه باشید تا راز مدیریت درست درآمد و کاهش هزینه‌های جاری را با استفاده از تلفن همراه هوشمند دریابید.


هوشمند بودن انسان در کنار هوشمند بودن تلفن همراه ترکیب منحصر به‌فردی به وجود می‌آورد، که سبب بهبود سبک زندگی می‌شود، و بیشترین مدیریت را بر هزینه‌ها دارد. اگر کمی تیزهوشی بیشتری به خرج داده شود، این ترکیب عالی باعث افزایش مبلغ پس‌انداز ماهانه نیز خواهد شد.


برویم سراغ اصل مطلب و با راهکارهای مدیریت هزینه‌ از طریق تلفن هوشمند آشنا شویم.

مدیریت هزینه‌ها با اپلیکیشن‌های حسابداری شخصی
مهم‌ترین عامل بهینه‌سازی خرج‌ و مخارج ثبت هزینه‌های شخصی در طول ماه‌ است. بهترین روش این است که یک اپلیکیشن حسابداری شخصی را روی گوشی خود نصب و تمامی هزینه‌ها و جریان‌های مالی‌تان را ثبت کنید. به این ترتیب در پایان هر ماه مشخص خواهد شد که درآمد ماهانه‌تان صرف چه مواردی می‌شود و می‌توان هزینه‌های اضافی را تا حد زیادی شناسایی، و از روند خرج و مخارج ماهانه حذف کرد.

 

اسنپ,اپلیکیشن اسنپ,تاکسی اسنپ

 
وقت طلاست و ترافیک مصیبت
ترافیک روزانه و خودروهای تک‌سرنشین از بزرگترین معضلات شهرهای بزرگ است. همه ما بارها گرفتار ترافیک‌های طولانی شده‌ایم. این موضوع بر تلف شدن وقت و به هم ریختن اعصاب انسان تاثیر منفی می‌گذارد. علاوه بر مشکلات فوق، به این فکر کنید که این حجم از خودروی شخصی تا چه حد باعث آلودگی هوا، مصرف سوخت و افزایش هزینه‌های ماهیانه می‌شود. برای حل این موضوع پیشنهاد می‌کنیم از اپلیکیشن‌های درخواست خوردو، نظیر اسنپ، استفاده کنید که اکنون در تهران، کرج، اصفهان، شیراز و مشهد فعال است.

 

قیمت پایین و امنیت این اپلیکیشن باعث می‌شود تا با خیال راحت و بدون نیاز به کلاچ و ترمز گرفتن سفر کنید و خود را به مقصد برسانید. از طرفی در اغلب موارد هزینه‌ سرویس اسنپ اکو از هزینه‌ ماهانه سوخت خودروی‌تان کمتر خواهد شد. از طرف دیگر اسنپ با ارائه سرویس‌های پلاس و رُز (مخصوص بانوان و خانواده) به شما این امکان را می‌دهد تا از سرویس‌های لوکس و امنی برای خود و خانواده‌تان بهره ببرید. همچنین استفاده بانوان از سرویس اسنپ‌ رُز سبب افزایش تعداد بانوان شاغل به خصوص زنان سرپرست خانوار می‌شود تا بتوانند در آسایش و امنیت برای خود و خانواده‌شان درآمد کسب کنند.


اگر تا به‌ حال از اسنپ استفاده نکرده‌اید، می‌توانید این اپلیکیشن را از سایت اسنپ دانلود و با کد تخفیف beytoote تا سقف ۱۵ هزار تومان برای اولین سفر خود در یکی از پنج شهر تهران، کرج، اصفهان، شیراز و مشهد ارزان‌تر سفر کنید.

جابه‌جایی بسته‌ با لمس چند دکمه
گاهی ممکن است در طول ماه بارها نیاز به جابه‌جایی بسته‌ داشته باشید. در این صورت مجبورید شخصا اقدام کنید و یا بسته‌تان را با پیک‌های تلفنی به مقصد برسانید. روش‌ها مذکور چند اشکال عمده دارند. اگر بخواهید بسته‌ای را شخصا به مقصد برسانید ممکن است با توجه به مشغله کاری و ترافیک تهران به مشکل بربخورید. در صورت استفاده از پیک تلفنی نیز، ممکن است با تاخیر یا موجود نبودن موتورسیکلت مواجه شوید. مناسب‌ترین روش برای ارسال مرسولات استفاده از اپلیکیشن‌های درخواست پیک آنلاین است. می‌توانید از اسنپ‌باکس که دارای یک ناوگان موتوری مطمئن است استفاده کنید. قیمت پایین و همیشه در دسترس بودن این سرویس به شما اطمینان می‌دهد تا با خیالی آسوده بسته مورد نظرتان را به مقصد تحویل دهید.


روش‌های فوق کمک می‌کند تا با استفاده از تلفن همراه هوشمند هزینه‌های جاری خود را در ماه مدیریت کنید.


نظر شما درباره این روش‌ها چیست؟ آیا راهکار دیگری برای مدیریت هزینه‌های زندگی‌تان از طریق تلفن همراه هوشمند سراغ دارید؟ نظرات خود را در این باره با ما در میان بگذارید.

 

----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ----------------------------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------