تفاوت ادکلن تستر با اصلیتفاوت ادکلن تستر با اصلی,ادکلن تستر,خرید عطر و ادکلن

ادکلن تستر

 

شاید هنگام خرید عطر و ادکلن پرسش هایی به ذهنتان خطور کرده باشد؛ مانند فرق ادکلن تستر و ادکلن اصلی چیست؟ آیا عطر اوریجینال همان ادکلن تستر است؟ چطور ادکلن تستر اصل را از ادکلن تستر تقلبی تشخیص دهیم؟ این ها پرسش هایی است که همواره خریداران ادکلن و عطر با آنها روبه رو بوده اند. دراینجا، قصد داریم به تمام پرسش هایتان درباره ادکلن تستر پاسخ دهیم.

 

تستر ادکلن یا عطر چیست؟

ادکلن تستر نمونه اصل ادکلن هاست. درحقیقت، ادکلن تستر نمونه ای از ادکلن هایی محسوب می شود که شرکت سازنده عطر در اختیار فروشندگان قرار می دهد تا اگر خریداران بخواهند عطر مورد پسند خود را تست کنند بتوانند از نمونه ادکلن تستر، به راحتی، رایحه آن عطر را استشمام کنند و ادکلن خود را با اطمینان بخرند.

 

درکل، ادکلن تستر برای فروش نیست، اما امروزه در اغلب کشورها به ویژه خاورمیانه، شرق اروپا و حتی آمریکا  ادکلن های تستر به فروش می رسند. علت این امر هم افزایش قیمت عطر و ادکلن در دنیاست.

 

ترکیب ادکلن تستر (مواد تشکیل دهنده عطر) هیچ فرقی با ترکیب ادکلن معمولی و اصل ندارد، همه مواد و ترکیبات درون عطر یا ادکلن اوریجینال در ادکلن تستر نیز وجود دارد و بیشترین تفاوت ادکلن تستر با ادکلن های دیگر در شکل و ظاهر رسمی بسته بندی ادکلن یا عطر است.

 

درحقیقت، کارخانه های تولید عطر و ادکلن با عرضه ادکلن تستر تلاش می کنند خریداران عطر را اغوا یا ترغیب کنند که محصول آنها را خریداری نمایند. اغلب ادکلن های تستر شرکت های عطرسازی در یک طرح و اندازه ساخته می شوند.

 

مزایای ادکلن تستر در یک نگاه:

** قیمت مناسب تر ادکلن تستر نسبت به ادکلن معمولی

**‌ برخورداری از 100 درصد رایحه عطر یا ادکلن (کیفیت عالی)

** اندازه کوچک تر و قابل حمل ادکلن تستر

 

تفاوت ادکلن تستر با اصلی,ادکلن تستر

تفاوت ادکلن تستر با اصلی

 

چرا گاهی به نظر می رسد رایحه ادکلن تستر قوی تر و ماندگارتر است؟

درحقیقت، ادکلن تستر با عطر یا ادکلن های معمولی و اصل از لحاظ رایحه، پخش بو و ماندگاری هیچ گونه تفاوتی ندارد. اما گاهی برخی از شرکت های سازنده عطر با قوی تر کردن نت اولیه عطر تلاش می کنند خریدار یا مشتری بتواند رایحه عطر را بهتر استشمام کند و تمایل پیدا کند آن ادکلن را خریداری نماید. البته این مسئله را اغلب شرکت ها اعلام نکرده یا نپذیرفته اند، اما تجربه خریداران از ادکلن تستر نشان می دهد،‌ گاهی رایحه به طور قوی تر در ادکلن تستر وجود دارد.

 

دلایل دیگر برای پر فروش بودن ادکلن های تستر

همان گونه که اشاره کردیم اکثر کشورها به دلایل گران تر شدن قیمت عطر و مسائل مالیاتی تمایل بیشتری دارند که ادکلن تستر را برای فروش عرضه کنند. در ایران، قیمت مناسب، تقاضای بسیار و گاهی ارائه نشدن رایگان ادکلن تستر توسط عمده فروش های ادکلن و عطر موجب شده است ادکلن های تستر، بیشتر عرضه شوند.

 

تفاوت ادکلن تستر با اصلی,ادکلن تستر,عطر اوریجینال

خرید عطر و ادکلن

 

چگونه تشخیص دهیم؟

ادکلن تستر یا هر نوع ادکلن دیگر را توصیه می کنیم از فروشگاه های معتبر خریداری نمایید. بهترین پیشنهاد برای خریداری هر نوع محصول اصل، خریداری آن از مراکز عرضه معتبر است تا با خیالی راحت محصول خود را خریداری کنید.

 

سخن آخر

ازآنجاکه ادکلن تستر هم قیمت کمتری دارد و هم با نمونه عطر یا ادکلن اصلی از نظر ترکیبات تفاوت ندارد، یکی از محبوب ترین و پر فروش ترین ادکلن هاست. به دلیل گران شدن قیمت عطر و ادکلن، کشورهای گوناگون فروش ادکلن تستر را آغاز کردند. در ایران نیز فروش ادکلن تستر به علت های گوناگون مثل قیمت خوب، تقاضای بسیار و کیفیت عالی شروع شد. در این مطلب، تلاش کردیم به طور تخصصی ادکلن تستر را بررسی کنیم و اطلاعاتی کامل درباره ادکلن تستر در اختیارتان قرار دهیم تا به راحتی بتوانید ادکلن مورد نظرتان را خریداری کنید.

 

منبع: مجله سیندخت

 

کالا ها و خدمات منتخب

   ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

   

   ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------

   
    
   وب گردی