بلیط هواپیماX

شرکت روغن طلای آسیا منطقه آزاد چابهار 
شرکت روغن طلای آسیا در سال 1392به منظور تهیه، بسته بندی و توزیع مواد آرایشی بهداشتی و مکمل های دارویی در منطقه آزاد چابهار تأسیس شده است. اولین محصول شرکت روغن طلای آسیا روغن آرگان خالص با دو اسم تجاری پژال و Argan ole  از سال 1393تولید و در بازارهای داخلی و خارجی توزیع می گردد. روغن آرگان خالص بصورت بالک از تولید کنندگان معتبر کشور مراکش تهیه می شود.

روغن آرگان خریداری شده، تمامی گواهی های داخلی و بین المللی شامل اکوسرت فرانسه (که گیاهی بودن این محصول را تأیید می نماید) و گواهی های بهداشتی کشور مراکش را دارا می باشد. روغن آرگان تهیه شده در کارگاه تولیدی شرکت روغن طلای آسیا در منطقه آزاد چابهار بسته بندی و سپس در بازار منطقه آزاد چابهار، سرزمین اصلی و مناطق آزاد دیگر توزیع می شود.

محصول تهیه شده از کشور مراکش طی مراحل آزمایشات داخلی شامل بررسی میزان پروکسید روغن، صحت مواد موجود در روغن براساس برگه آنالیز کشور مبدأ، بررسی عدم وجود سموم و آفات و آزمایش ژنتیک به منظور صحت خلوص روغن آرگان خالص بررسی وپس از طی مراحل کنترل کیفی در منطقه آزاد بسته بندی می گردد، بخشی از محصولات شرکت روغن طلای آسیا در منطقه آزاد چابهار توزیع شده و بخشی دیگری از آن توسط پیله وران منطقه به کشورهای همجوار فرستاده می شود، روغن طلای آسیا براساس ارزش افزوده تعیین شده، بخشی از روغن آرگان خالص تولید شده را وارد بازار داخلی و سرزمین اصلی می نماید، روغن آرگان وارد شده به سرزمین اصلی توسط داروخانه ها، دراگ استورها و گالری ها در اختیار هم میهنان عزیز قرار می گیرد.

 

شرکت روغن طلای آسیا,روغن آرگان,خرید روغن آرگان

روغن آرگان خالص


روغن آرگان خالص شرکت روغن طلای آسیا با مارک Argan Ole در بازارهای جهان نیز توسط شرکت Ebayبفروش می رسد، محصولات روغن طلای آسیا در حال حاضر روغن آرگان خالص میباشد. که در بسته بندی های 50میل طلایی، 50میل کلاسیک، 50میل کادویی، 15میل و 5 میل در بیش از 1000فروشگاه در سراسر کشور پهناور ایران توزیع می گردد. روغن طلای آسیا افتخار دارد که اولین واردکننده و توزیع کننده روغن آرگان خالص در ایران بوده و تنها محصول دارای پروانه ساخت اختصاصی روغن آرگان خالص از سازمان غذا و داروی ایران می باشد.

 

خواص ارزشمند روغن آرگان زمانی که در کنار روغن هایی همچون نارگیل و کنجد قرار میگیرد تاثیر دوچندانی در تغذیه، طراوت و شادابی مو بهمراه می آورد از این رو شرکت روغن طلای آسیا جدید ترین محصول خود با نام Multi Ole که ترکیبی بی نظیر از روغن آرگان ،روغن نارگیل و روغن کنجد می باشد را در ظروف 50 میل عرضه می نماید.

سهامداران روغن طلای آسیا دارای تحصیلات عالیه بوده و همزمان دوره های متعدد علمی در خصوص مراقبت های بهداشتی پوست، مو، ناخن و روشهای تهیه کرمهای خانگی را در مقاطع مختلف به منظور ارتقاء سطح دانش علمی خود در خصوص پوست و مو شرکت مینمایند.


روغن طلای آسیا به منظور معرفی محصولات خود و بالا بردن اطلاعات عمومی مصرف کنندگان و مردم در خصوص این محصول شفابخش سایتی با نام Arganole.com راهاندازی کرده و در آن ضمن ارائه مستقیم محصولات تولیدی شرکت، مقالات مختلف علمی که تماماً انگلیسی بوده و پس از ترجمه شدن و ویراستاری در این سایت قرار داده میشود ، مراجعه کننده در این سایت میتواند اطلاعات نسبتاً جامعی در خصوص روغن آرگان خالص بدست بیاورد.


شرکت روغن طلای آسیا با شروع تولید محصول ، برای معرفی هرچه بیشتر خواص و روشهای استفاده از روغن آرگان خالص در بیشتر نمایشگاههای اصلی معرفی محصولات آرایشی و بهداشتی و نمایشگاه محصولات دارویی شرکت مینماید.

 

با حضور در نمایشگاهها ضمن معرفی رو در رو با مصرف کنندگان ،مقادیر قابل توجهی از روغن آرگان را بصورت نمونه در اختیار مصرف کنندگان قرار میدهیم. از آنجا که روغن آرگان یک مراقبت-کننده همیشگی و یک همراه خوب برای پوست، مو و ناخن میباشد، امید است با ارتقاء فرهنگ بیشتر اهمیت دادن به سلامت خودتان، روز به روز شاهد پیدایش مواد سالم و طبیعی مانند روغن آرگان خالص باشیم.

 

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی

کالا ها و خدمات منتخب

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------