تازه های متفرقه اينترنت و كامپيوتر


هدست باکیفیت, تصاویر ی از هدست

انواع هدست و راهنمای خرید آن

انتخاب هدست مناسب ممکن است مشکل باشد زیرا موارد متعددی وجود دارد که باید در نظر بگیرید هدست…


دانش پرداخت،يک سايت بروز و جامع براي پرداخت آنلاين ارزيدانش پرداخت,پرداخت های ارزی

 

آنچه که به حواله ای ارزی یا پرداخت ارزی در ایران مرسوم است در مرحله اول با خرید آن واحد ارزی و معمولا بر پایه ریالی شروع میشود و در مرحله دوم با رساندن وجه به ذینفع یا اصطلاحا واریز حواله پایان می پذیرد.

در زمانی که بانکها تحریم نبودند، معمولا این امور از طریق بانک صورت می پذیرفت. با تکامل عملکرد صرافی ها، تعداد زیادی از نقل و انتقالات ارزی از طریق ایشان صورت پذیرفت. مهمترین دلیل آن، سرعت و هزینه جابجایی کمتر نسبت به بانک بود.

امروزه در همه کشورهایی که تحت هیچ گونه تحریمی هم نیستند، شرکتهای خدمات مالی متنوعی فعال هستند.

در ایران، صرافی ها همواره خط مقدم مبارزه با تحریم ها بوده اند. تحمل ریسک های بسیار بالا که برای هیچ بانکی مقدور نمی باشد باعث شد تا این صنف در اوج تحریم های اواخر دهه ۸۰ و اوایل دهه نود شمسی، به مثابه شریان حیاتی جریان مالی کشور باشند.

خدمات صرافی ها همواره با محدودیت هایی که عمدتا توسط بانک مرکزی اعمال می شود تابع فراز و نشیب های بسیاری بوده. در عین حال ، خدماتی نظیر پرداخت ویزا و مستر و و روش ها پرداخت آنلاين مانند پي پال و غيره ارزهاي الکترونيک، هیچ گاه جز سرفصل های خدمات صرافی ها نبوده است.

این خلا بعلاوه وجود و توسعه نیاز روزافزون جامعه به خدمات ارزی متنوع و بروز، باعث شد شرکتها و سایتهایی که عمدتا با پسوند پرداخت و یا پیشوند خدمات ارزی شناخته میشوند پا به عرصه نهند.

دانش پرداخت,پرداخت های ارزی

 
این شرکتها با جذب نیروهایی جوان و مستعد و فارغ از چارچوب های محدود کننده، مکمل خدمات بانکها و صرافی ها شدند تا جایی که در مواردی با بانکها نیز قرارداد ارائه خدمات امضا کردند.

در حالی که عملا هیچ نهادی، منجمله بانک مرکزی، حاضر به صدور مجوز فعالیتی برای این شرکتها نمی باشد ولی کیفیت بالا خدمت رسانی آنلاین، سرعت و هزینه های کمتر این سایتها باعث شده است تا گروه مشتریان خاصی را پوشش دهند.

بروزترین این شرکتها، کلیه خدمات را بصورت آنلاین انجام می دهند. مشتری امکان دریافت نرخ و کارمزد را بصورت لحظه ای دارد و میتواند آنلاین قیمت ها را مشاهده و مقایسه کند. در نهایت با اتصال به درگاه بانکی، چرخه خرید خود را کامل کند.

یکی از جدیدترین و بروزترین این سایتها دانش پرداخت می باشد که با روشی منحصر بفرد، خدمتی شفاف و بدون هزینه های پنهان را ارائه میکند.


دانش پرداخت داراي مدرن ترين شيوه محاسبه نرخ آنلاين مي باشد و مشتري با خريد قطعي و آنلاين هيچگاه بابت تغييرات لحظه اي نرخ ارز متضرر نمي گردد.

وبلاگ دانش پرداخت نيز با ترجمه و تلخيص جديد ترين منابع، سعي دارد تا مشترياني آگاه داشته باشد.


https://www.daneshpardakht.com

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی
 

    ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

    

    ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------