ارز دیجیتال پنکیک سوآپ چیست؟ بنیانگذاران ، ایمنی و نحوه خرید CAKEبنیانگذاران PancakeSwap, سکه تعویض پنکیک, ایمنی شبکه PancakeSwap

ارز دیجیتال CAKE

 

ارز دیجیتال کیک چیست و چه آینده ای دارد؟

CAKE نشانه حاکمیتی برای PancakeSwap است. شما می توانید CAKE را از صرافی هایی مانند PancakeSwap یا Binance خریداری کنید. می توانید تجارت کیک را در صرافی های مختلف ارزهای دیجیتال متمرکز و غیرمتمرکز پیدا کنید. 

PancakeSwap (کیک) چیست؟

PancakeSwap یک بازارساز خودکار ( AMM ) است ، یک برنامه مالی غیرمتمرکز ( DeFi ) که به کاربران اجازه می دهد تا توکن ها را مبادله کنند، نقدینگی را از طریق فارمینگ (کشت سود ) ارائه کنند و در ازای آن کارمزد دریافت کنند.

 

پنکیک سوآپ در سپتامبر 2020 راه اندازی شد و یک صرافی غیرمتمرکز برای مبادله توکن های BEP20 در زنجیره هوشمند بایننس است. PancakeSwap از یک مدل بازارساز خودکار استفاده می کند که در آن کاربران در مقابل یک استخر نقدینگی معامله می کنند. این استخرها توسط کاربرانی پر می شوند که وجوه خود را به استخر واریز می کنند و در ازای آن توکن های ارائه دهنده نقدینگی (LP) دریافت می کنند.

 

این توکن‌ها بعداً می‌توانند برای بازپس گیری سهم خود از استخر و همچنین بخشی از کارمزدهای معاملاتی استفاده شوند. این توکن های LP با نام FLIP شناخته می شوند. PancakeSwap همچنین به کاربران اجازه می دهد تا توکن های اضافی مانند CAKE و SYRUP را پرورش دهند. در مزرعه، کاربران می‌توانند توکن‌های LP را واریز کنند و کیک دریافت کنند.

 

PancakeSwap به کاربران اجازه می دهد تا توکن های BEP20 را معامله کنند، نقدینگی را برای صرافی فراهم کنند و کارمزد دریافت کنند،برای به دست آوردن کیک، توکن های LP را به اشتراک بگذارید، کیک بیشتری کسب کنید و کیک را برای کسب توکن های پروژه های دیگر به اشتراک بگذارید.

 

 سکه تعویض پنکیک, ایمنی شبکه PancakeSwap, ارز دیجیتال کیک سواپ

بنیانگذاران PancakeSwap

 

بنیانگذاران PancakeSwap چه کسانی هستند؟

PancakeSwap یک صرافی غیرمتمرکز مبتنی بر زنجیره هوشمند Binance ( DEX ) است که توسط توسعه دهندگان ناشناس با اشتیاق آشکار به پنکیک راه اندازی شد.

 

چه چیزی PancakeSwap را منحصر به فرد می کند؟

PancakeSwap از یک مدل بازارساز خودکار استفاده می کند، به این معنی که هیچ دفترچه سفارشی وجود ندارد و به جای آن از استخرهای نقدینگی استفاده می شود. یک کاربر می تواند با تبدیل شدن به یک تامین کننده نقدینگی درآمد کسب کند. با افزودن توکن‌های خود به استخر نقدینگی، می‌توانند توکن‌های LP را پرورش دهند و کیک خود را برای کسب جوایز به اشتراک بگذارند. آنها همچنین می توانند شانس خود را با قرعه کشی ها و توکن های غیر قابل تعویض امتحان کنند.

 

PancakeSwap توکن CAKE یک توکن BEP20 است که در ابتدا در زنجیره هوشمند Binance راه اندازی شد. عملکرد اصلی CAKE ایجاد انگیزه برای تامین نقدینگی به پلتفرم PancakeSwap است.

 

کاربران می‌توانند توکن‌های خود را برای کسب پاداش در نظر بگیرند، که این کار با سپرده‌گذاری توکن‌های ارائه‌دهنده نقدینگی و قفل کردن آنها انجام می‌شود. این به عنوان فارمینگ شناخته می شود و توسط سیستم با توکن های کیک پاداش می گیرد. توکن ها را می توان با زمان نگهداری صفر از حالت شرط بندی خارج کرد. کیک به کاربران این فرصت را می‌دهد که در آینده سرمایه‌گذاری کنند و بازدهی خود را افزایش دهند، اما با خطراتی همراه است.

 

از کیک می توان برای شرکت در قرعه کشی در PancakeSwap استفاده کرد. هر جلسه قرعه کشی 6 ساعت طول می کشد. قیمت یک بلیط 10 کیک است و با ترکیب تصادفی چهار عدد بین 1 و 14، به عنوان مثال، 8-6-4-13 ارائه می شود. برای برنده شدن جکپات، که معادل 50 درصد کل استخر قرعه کشی است، اعداد موجود در بلیط شما باید با هر چهار عدد در بلیط برنده مطابقت داشته باشند.

کاربران همچنین می‌توانند توکن‌های غیرقابل تعویضی را برنده شوند که می‌توان آن‌ها را با کیک معامله کرد یا در کیف پول نگهداری کرد.

 

ارز دیجیتال CAKE, قیمت ارز کیک, ارز دیجیتال کیک چیست

ایمنی شبکه PancakeSwap

 

شبکه PancakeSwap چگونه ایمن است؟

PancakeSwap را می توان به طور ایمن در کیف پول های پشتیبانی شده که به زنجیره هوشمند Binance متصل هستند ذخیره کرد. اینها عبارتند از MetaMask، TrustWallet، TokenPocket و WalletConnect.

 

از کجا می توان پنکیک (کیک) خرید؟

PancakeSwap (CAKE) را می توان در صرافی های زیر خرید و فروش کرد:

- بایننس

- VCC Exchange

- BKEX

- KuCoin

- MXC.COM 

 

گردآوری:بخش کامپیوتر و اینترنت بیتوته 

 

کالا ها و خدمات منتخب

    تازه های کامپیوتر و اینترنت(گرافیک، موبایل و کامپیوتر جیبی، اختراعات جدید، ترفندها و...)

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------