گوگل مپ بهترین مسیر از نظر مصرف سوخت را ارائه می‌دهدگوگل مپ،اخبار تکنولوژی،خبرهای تکنولوژی
برنامه Google Maps احتمالا در آینده نزدیک، مسیری را به کاربران خود پیشنهاد کند که "بهترین مصرف سوخت" را در پی داشته باشد.

به گزارش باشگاه خبرنگاران، برنامه نقشه‌ های گوگل (Google Maps) در حال حاضر اطلاعات مفید زیادی را در اختیار کاربران خود قرار می‌دهد، مانند ارائه مسیر‌های گام به گام از نقطه "A" تا نقطه "B" . این برنامه همچنین کار‌هایی را برای انجام و دیدن، در مقصد توصیه می‌کند و همچنین مکان‌هایی را برای اقامت و خوردن پیشنهاد می‌کند.

 

اکتبر گذشته، گوگل شروع به اضافه کردن مسیر‌های سازگار با محیط زیست به برنامه نقشه خود کرد که هدف آن مصرف کمتر بنزین و تولید CO۲ کمتر بوده و با پیشنهاد مسیر‌هایی بر اساس عواملی مانند درجه‌بندی جاده، جریان ترافیک و مسافت، این کار را انجام می‌دهد.

 

تاکنون شرکت گوگل بخاطر وجود مشکل این ویژگی را ارائه نداده است، اما احتمالا در آینده نزدیک برنامه Google Maps به شما امکان دهد نوع خودرویی را که دارید (یا می‌خواهید با آن رانندگی کنید) انتخاب کنید تا این برنامه، شما را به کم‌مصرف‌ترین مسیر هدایت کند.

 

البته ممکن است گوگل تصمیم بگیرد که این ویژگی را به نقشه گوگل اضافه نکند. اگر تصمیم به ادامه کار داشته باشد، باید ابتدا آن را قبل از عرضه، برای همه کاربران (یا حداقل فقط کاربران نسخه بتا) آزمایش کند.

 

گوگل مپ،اخبار تکنولوژی،خبرهای تکنولوژی

 

 

کالا ها و خدمات منتخب

    تازه های کامپیوتر و اینترنت(گرافیک، موبایل و کامپیوتر جیبی، اختراعات جدید، ترفندها و...)

    سایر مطالب کامپیوتر و اینترنت

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------