تازه های اخبار تکنولوژی


اخبار تکنولوژی ,خبرهای تکنولوژی,

گلکسی اس ۱۱ در ۳ اندازه مختلف عرضه می شود

طبق گزارشی جدید گلکسی اس ۱۱ با سه نمایشگر در اندازه های مختلف عرضه می شود. همچنین هر سه دستگاه این…


معرفی ساعت لوکس هیبریدی Hyetis Alfaبه عنوان یک ساعت هوشمند، آلفا با گوشی های هوشمند اندرویدی و آیفون قابل استفاده است و کاربر را از اعلان های دریافتی مانند پیامک و ایمیل آگاه می سازد.

شرکت سوئیسی Hyetis به تازگی ساعت هوشمند مکانیکی جدیدی را به نام آلفا معرفی کرده است. به عنوان یک ساعت لوکس، آلفا به موتور مکانیکی خود کوک با ذخیره نیرو 48 ساعته مجهز شده و از این رو حتی اگر باتری ساعت هوشمند خالی شود همچنان زمان دقیق را به کاربر نشان می دهد.

 

اخبار,اخبار تکنولوژی, Hyetis Alfa


 قاب ساعت آلفا از سرامیک یا کربن تقویت شده ساخته می شود و شیشه ای از جنس یاقوت با پوشش ضدتابش و عقربه ها و نشان دهنده های فلزی با روکش رادیوم در آن بکار گرفته شده اند. عقربه ها در بالای دو نمایشگر OLED قرار دارند.

 

اخبار,اخبار تکنولوژی, Hyetis Alfa


برای کار با این ساعت هوشمند نیازی به لمس شیشه نیست و کاربر می تواند از ژست های حرکتی به همراه تاج ساعت برای دسترسی به عملکردهای مختلف استفاده کند. ژست های حرکتی ایده ای فوق العاده است زیرا از لک شدن شیشه یاقوتی ساعت جلوگیری می کند که برای یک ساعت لوکس اتفاق خوبی نیست.

 

اخبار,اخبار تکنولوژی, Hyetis Alfa


به عنوان یک ساعت هوشمند، آلفا با گوشی های هوشمند اندرویدی و آیفون قابل استفاده است و کاربر را از اعلان های دریافتی مانند پیامک و ایمیل آگاه می سازد. به طور مستقل نیز داده هایی مانند پارامترهای محیطی و بیومتریک، فشار، ضربان قلب، کالری و غیره جمع آوری می شوند.

 

اخبار,اخبار تکنولوژی, Hyetis Alfa


ساعت هوشمند Hyetis Alpha در دو مدل روانه بازار می شود: نسخه قاب سرامیکی در دو رنگ سفید و سیاه به نام آلفا سرامیکس و نسخه قاب کربن تقویت شده به نام آلفا پرو به ترتیب با برچسب قیمت 3,900 فرانک سوئیس و 4,950 فرانک سوئیس (حدود 3,900 دلار و 4,950 دلار) در دسترس هستند.

 

اخبار,اخبار تکنولوژی, Hyetis Alfa

 

اخبار,اخبار تکنولوژی, Hyetis Alfa

 

اخبار,اخبار تکنولوژی, Hyetis Alfa

 


اخبار تکنولوژی - عصرایران

مطالب پیشنهادی,وبگردی

    ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

    

    ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------