عرضۀ ال‌جی G Flex با قابلیت خود ترمیمیگوشی ال‌جی G Flex,ویژگیهای گوشی ال‌جی G Flex,مشحصات گوشی ال‌جی G Flex

عرضۀ ال‌جی G Flex در بازارهای بزرگ آسیا
اولین گوشی هوشمند منحنی و انعطاف‌پذیر دنیا با قابلیت خودترمیمی برای اولین بار در خارج از کره در دسترس است.
عرضۀ اولین گوشی هوشمند منحنی و انعطاف‌پذیر دنیا، ال‌جی G Flex  به بازارهای جهانی وارد شد. این عرضه از همین هفته در سنگاپور و هنگ‌کنگ آغاز می‌شود. دسترسی به این محصول مبتکرانه در بازارهای اصلی آسیا قبل از پایان سال اعلام می‌شود و در مناطق دیگر نیز متعاقباً معرفی خواهد شد.


ال‌جی G Flex کاربران در هر جای دنیا شیفتۀ خود کرده است زیرا اولین گوشی هوشمند منحنی است که مطابق با فرم صورت انسان است و گنجاندن اولین باتری منحنی گوشی هوشمند را امکان‌پذیر کرده است.

 

گوشی ال‌جی G Flex,ویژگیهای گوشی ال‌جی G Flex,مشحصات گوشی ال‌جی G Flex

 

ال‌جی G Flex با نمایشگرHD  پلاستیکی بادوام OLED  یا (P-OLED) از قابلیت خودترمیم قاب پشت برخوردار است که خط‌‌ و خش‌های هرروزه را برطرف می‌کند و اولین گوشی هوشمندی است که از این فناوری برخوردار است.

قابلیت مبتکرانه خودترمیمی در جدیدترین گوشی هوشمند ال‌‎جی تحسین و ستایش بسیاری از رسانه‎های بزرگ سراسر جهان را از آن خود کرده است.

مشتریان در سنگاپور می‌توانند از ۸ دسامبر ال‌جی G Flex را از پیش سفارش دهند. فروش ال‌جی G Flex در هنگ‌کنگ از ۱۳ دسامبر توسط اپراتورهای بزرگ و فروشندگان بزرگ لوازم الکترونیک آغاز می‌شود.
ال‌جی G Flex با انحنای عمودی جدیدترین گوشی هوشمند پیشرفته از سری G ال‌جی است که از ابتکارات انحصاری دیگر شرکت‌های ال‌جی مانند LG Display و G Flex برخوردار است. نمایشگر منحنی ۶ اینچ Real RGB P-OLED منحصراً برای G Flex ساخته شده است و بزرگترین نمایشگر در نوع خود است. باتری منحنی ۳۵۰۰ میلی‌آمپر که ساخت شرکت LG Chem است مخصوص G Flex تولید شده و اولین در دنیا است.
منبع:barsam.irفناوری و تکنولوژی روز

مطالب پیشنهادی,وبگردی

    ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

    

    ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------