حمایت پرویز پرستویی و رسول خادم از علی کریمیواکنش ها به فوت مهسا امینی،اخبار فرهنگی،خبرهای فرهنگی

خبرفوری نوشت: "هومن سیدی" بازیگر و کارگردان مشهور سینمای ایران، به اعتراضات اخیر در پی فوت مهسا امینی، دختر ۲۲ساله سقزی واکنش نشان داد.

 

هومن سیدی، بازیگر و کارگردان سینمای ایران، در صفحه کاربری خود در اینستاگرام عکسی از خود در کنار حسن روحانی، رئیس جمهور سابق ایران، منتشر کرده و با ضربدر زدن بر روی چهره خود نوشته است:

 

«این ننگ برای من هیچ گاه پاک نخواهد شد. انزجار دارم از خودم از این که ساده‌لوحانه برای فردای بهتر قدمی در مسیر برداشتم.»

 

او افزوده است: «از خودم شرمسارم و هیچ‌گاه خودم را نخواهم بخشید»، «یادم است چه قدر ساده گول دادن امید را خوردیم.»

 

این بازیگر در پایان گفته است: «ننگ بر من، من هومن سیدی فرزند ایرانم و در کنار مردم ایران زمین هستم.»

 

واکنش ها به فوت مهسا امینی،اخبار فرهنگی،خبرهای فرهنگی

 

***

 

حمایت پرویز پرستویی از علی کریمی

پرویز پرستویی، بازیگر سینما و تلویزیون در پستی از نمایندگان مجلس به شدت انتقاد و از علی کریمی حمایت کرد.

 

شما نماینده کدام مردم هستید؟ اصلا اهل کجایید؟

 

وی نوشت: 

نجوای قمارباز(۱۰۰۲)؛

 

شما نماینده کدام مردم هستید؟ اصلن کجایی هستید؟ اهل کدام کوی و سرزمینید؟ اهل کدام رسم و مرامید؟

 

اگر شما نماینده واقعی مردم بودید و مطالبات اقشار مختلف مردم را دنبال میکردید، مردم در خیابان اعتراض نمیکردند و خون نمیدادند!بلکه این شما بودید که برای پیگیری مطالباتشان فریاد میزدید و گریبان پاره میکردید!اگر مردم به شما بعنوان نماینده واقعی خودشان اعتماد داشتند، دادشان را پیش شما آورده بودند ، نه اینکه جانشان را کف خیابان ببرند!در برابر خدا شرم نمیکنید که بر جایی بعنوان نماینده مردم تکیه زده اید که هیچ خاصیت و توانی در انجام مسئولیت خود ندارید؟!!!

 

وقتی آدمها را یک جوری “خودی” میچینند که آب روی دلشان‌  تکان نخورد ، نتیجه اش میشود مجلسی که هر چه بگوییم هست بجز مجلس نمایندگان مردم! 

 

هر چه بگوییم دارد بجز انگیزه و غیرتِ دفاع و پیگیری خواستِ مردم …!

 

بعد میگویند چرا مردم علی کریمی  را دنبال میکنند! مردمی که معترضند و جایی و کسی را برای بیان اعتراضشان ندارند ، کسی را که جایگاهی مقبول و قابل اعتماد برایشان داشته باشد و حرفشان را بشنود دنبال میکنند. ولو قهرمانی ملی  و پیشکسوتی در ورزش باشد که هیچ منفعت شخصی هم در دنیای سیاست و در خصوص این اعتراضات ندارد …

 

چرا نمیخواهید بفهمید که مدتهاست میلیونها نفر از مردم این سرزمین را “غیرخودی” کرده اید و گوشهایتان را از هر جهت برای شنیدنِ مطالباتشان بسته اید؟!!!

 

به چه کسی باید گفت؟!!!

 

واکنش ها به فوت مهسا امینی،اخبار فرهنگی،خبرهای فرهنگی

 

***

 

حمایت رسول خادم از علی کریمی و انتقاد شدید از نمایندگان مجلس 

رسول خادم  قهرمان کشتی جهان و رئیس سابق فدراسیون کشتی ایران در اعتراض به نمایندگان مجلس نوشت: شما نماینده کدام مردم هستید؟ اصلن کجایی هستید؟ اهل کدام کوی و سرزمینید؟ اگر شما نماینده مردم بودید و مطالبات مردم را دنبال میکردید، مردم در خیابان اعتراض نمیکردند و خون نمیدادند!بلکه شما برای پیگیری مطالباتشان فریاد میزدید!

 

سرمربی و رییس سابق فدراسیون کشتی در ادامه نوشت: وقتی آدمها را یک جوری “خودی” میچینند که آب روی دلشان‌ تکان نخورد ، نتیجه اش میشود مجلسی که هر چه بگوییم هست بجز مجلس نمایندگان مردم! هر چه بگوییم دارد بجز انگیزه و غیرتِ دفاع و پیگیری خواستِ مردم!

 

قهرمان کشتی جهان ادامه داد: میگویند چرا مردم علی کریمی را دنبال میکنند! مردمی که معترضند و جایی و کسی را برای بیان اعتراضشان ندارند، کسی را که جایگاهی مقبول و قابل اعتماد برایشان داشته باشد و حرفشان را بشنود دنبال میکنند. ولو قهرمانی ملی و پیشکسوتی در ورزش باشد که هیچ منفعت شخصی هم در دنیای سیاست و در خصوص این اعتراضات ندارد.

 


کالا ها و خدمات منتخب

  تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

   ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

   ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------

   Makan Inc.| All Rights Reserved - © 2013 - 2022