پایان تصویربرداری «قندپهلو»/ پخش برنامه مجدد به تعویق افتاداخبار,اخبار فرهنگی,برنامه قندپهلو

پخش برنامه «قندپهلو» که از این هفته آغاز شده بود یک بار دیگر به تعویق افتاد.

به گزارش مهر، امیر قمیشی تهیه‌کننده برنامه «قند پهلو» با اشاره به آخرین مراحل تولید این برنامه بیان کرد: شب گذشته چهارشنبه هشتم اسفندماه ضبط و تصویربرداری این برنامه به پایان رسید.

 

وی اضافه کرد: فینال «قند پهلوی» هشتم شب گذشته مقابل دوربین رفت و مراحل تصویربرداری پایان یافت.

 

قمیشی همچنین با اشاره به پخش این برنامه که تاکنون یک قسمت از آن روی آنتن رفته است، بیان کرد: اسفند و نیمه اول فروردین روزهای تراکم و فشردگی کنداکتور شبکه های تلویزیونی است که باعث شد پخش برنامه به تعویق بیفتد.

 

وی بیان کرد: مدیران تصمیم گیرنده در این حوزه به احترام مخاطبان پیگیر «قندپهلو» تصمیم گرفته اند تا پخش این برنامه به صورت منظم و شبانه در کنداکتور قرار بگیرد لذا علی رغم اعلام قبلی مبنی بر پخش در روزهای زوج، این برنامه تلویزیونی پس از پایان پخش برنامه «مشاعره» از اواسط اسفند هرشب از شبکه آموزش پخش می شود.

 

تهیه کننده «قندپهلو» در پایان درباره تصیمم گیری ها نسبت به زمان پخش برنامه گفت: طبیعتا تهیه کننده و عوامل تولید برنامه صرفا به تحویل به موقع برنامه پیرو برنامه ریزی های قبلی به شبکه متعهد هستند امّا در مورد زمان و چگونگی پخش تصمیم قطعی با سیماست و تهیه کننده صرفاً نظر مشورتی دارد و در این زمینه هم هیچگونه مشکلی با مدیران شبکه آموزش وجود ندارد.

 


    ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

    

    ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------