آخرین اخبار فرهنگی - هنری


اخبار,اخبار فرهنگی,برنامه نود

عضو فراکسیون ورزش مجلس: حذف برنامه نود توجیه منطقی ندارد

عضو فراکسیون ورزش مجلس با بیان اینکه برنامه نود خطی عمل نکرده است، گفت: حذف این برنامه اجتماعی و ورزشی، توجیه منطقی ندارد.…


داستان سریال بازی تاج و تخت لو رفت؟اخبار,اخبار فرهنگی,سریال بازی تاج و تخت

با انتشار تریلر آخرین فصل از سریال بازی تاج و تخت، حدس و گمان‌ها در مورد اتفاقات پیش‌رو افزایش بیشتر شده است. گرچه پیش‌بینی های گذشته تا ٩٥ درصد اشتباه بوده‌اند، اما ما راهی جز تحلیل این تریلر نداریم. بنابراین به تحلیل برخی از صحنه‌های این تریلر می‌پردازیم.

 

در صحنه ابتدایی تریلر، چهره آریا استارک خراش خورده و ترسان دیده می‌شود. او در حالی که چیزی شبیه شیشه اژدها را در دستش محکم می‌فشارد، در زیرزمین‌های وینترفال در حال فرار است. می‌دانیم که وایت واکرها به سمت وینتروال در حال آمدن به فینترفال هستند. اما ظاهرا او از چیزی فراتر و باهوش‌تر از زامبی‌های یخ‌زده فرار می‌کند. ممکن است در خانه استارک‌ها خیانتی رخ داده باشد؟

 

سرسی لنیستر به دلیل آنکه در فصل قبل، باردار بود، مشروبات الکلی را کنار گذاشته بود و حالا ظاهرا دوباره به آن روی آورده است. او با رفتن جیمی برای کمک به استارک‌ها دیگر چیزی برای از دست دادن ندارد و بنابراین در جایگاه خطرناکی قرار گرفته است.

 

در نهایت به نظر می‌رسد که شاه شب، آن‌قدرها هم که به نظر می‌رسد، باهوش نیست. در آخرین صحنه‌های سریال دیدیم که شاه شب در حالی بر روی اسب نشسته بود که یکی از اژدهایان دنریس که در نبرد با آنها کشته شده بود، توسط آنها زنده و به نیرویی برای شاه شب تبدیل شده است.

 

سوال اینجاست که چرا شاه شب، آن اژدها را برای خود کرده، اما هنوز هم بر روی اسبش می‌نشیند؟

 

روزنامه شهروند

 

 

تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

    ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

    

    ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------