رییس گلدن گلوب تغییر کرد/ بازگشت آقای روزنامه نگاراخبار,اخبار فرهنگی

لورنزو سوریا روزنامه نگار اهل کشور آرژانتین به عنوان رییس انجمن مطبوعات خارجی هالیوود برگزیده شد.

به گزارش صبا به نقل از هالیوود ریپورتر، لورنزو سوریا به عنوان رییس انجمن مطبوعات خارجی هالیوود انتخاب شد. انجمن مطبوعات خارجی هالیوود همان سازمانی است که مسئولیت برگزاری جوایز گلدن گلوب را بر عهده دارد.

 

این انتخاب سوریا به دنبال کنار رفتن مِهِر تاتنا رییس سابق این انجمن در هفته اخیر رخ داد.

 

سوریا در این انجمن به آلی سار، جانت نپالز، روبن نپالز و مِهِر تاتنا که به ترتیب عناوین معاون، خزانه دار، مسئول اجرایی و رییس هیات مدیره را دارند، می پیوندد.

 

دوره ریاست سوریا بر انجمن مطبوعات خارجی هالیوود تا سال ۲۰۲۰ ادامه دارد.

 

سوریا که پیش از این نیز رییس این انجمن بوده در بیانیه ای درباره تصدی این عنوان چنین نوشت: افتخاری است که بار دیگر به عنوان رییس انجمن مطبوعات خارجی هالیوود خدمت می کنم.

 

لورنزو سوریا متولد کشور آرژانتین است، با این حال وی بخش مهم زندگیش را در شهر میلان در کشور ایتالیا سپری کرده است. سوریا پس از پیوستن به دانشگاه به عنوان روزنامه نگار در مجله خبری اسپرسو در کشور ایتالیا فعالیت کرد. وی در سال ۱۹۸۹ به انجمن مطبوعات خارجی هالیوود پیوست و به مدت ۲۴ سال به عنوان عضو در آنجا خدمت کرد.

 

سوریا پیش تر بین سال های ۲۰۰۳ تا ۲۰۰۵ و ۲۰۱۵ تا ۲۰۱۷ دوبار به عنوان رییس انجمن مطبوعات خارجی هالیوود فعالیت کرد. سوریا در دو سال اخیر رییس هیات مدیره انجمن مطبوعات خارجی هالیوود بود.

 


تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

    ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

    

    ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------