اعلام برندگان جشنواره فیلم کودک و نوجوان اصفهان/ پروانه زرین بهترین فیلم بر شانه‌های «۲۳ نفر»



اخبار,اخبار فرهنگی,جشنواره فیلم کودک و نوجوان
پروانه زرین بهترین فیلم سینمای ایران در سی و دومین جشنواره بین المللی فیلم کودک و نوجوان اصفهان به فیلم «۲۳ نفر» رسید.

به گزارش تسنیم، مراسم اختتامیه سی‌ودومین جشنواره بین المللی فیلم کودک و نوجوان اصفهان امشب در سالن همایش‌های سیتی‌سنتر اصفهان برگزار شد.

 

هیئت داوران این دوره از جشنواره پروانه زرین بهترین فیلم بخش سینمای ایران را به فیلم «23» نفر اهدا کردند.

 

پروانه زرین بهترین بازیگری نیز به علیرضا اکبری برای بازی در فیلم «منطقه پرواز ممنوع» اختصاص یافت.

 

فهرست برگزیدگان سی و دومین جشنواره فیلم کودک و نوجوان اصفهان به شرح زیر است:

 

جوایز بخش وب‌سری

دیپلم افتخار کسب‌وکار:

«اوزیا» و «هیولا»

 

دیپلم افتخار نوآوری هنری:

 «کله‌شکم، شکم‌کله»

 

جایزه مرکز توسعه سینمای کودک

دیپلم افتخار:

امیرحسین قهرایی برای فیلم بازیوو

 

جایزه ویژه زاون

«جادوگر کوچک»

 

جوایز داوران کودک و نوجوان

پروانه زرین بهترین فیلم کودک:

حمیدرضا قطبی برای «قطار آن شب»

 

پروانه زرین بهترین فیلم نوجوان:

بابک نقی‌زاده برای فیلم «اقیانوس پشت پنجره»

 

مسابقه سینمای بین‌الملل

«شاهین‌ها»

 

جایزه ویژه یونیسف

«اقیانوس پشت پنجره»

 

دیپلم افتخار جایزه ویژه بخش بین‌الملل

«هکر»

 

جوایز بخش پویانمایی بین‌الملل

پروانه زرین بهترین فیلم بلند:

«جیکوب، می‌می و سگ‌های سخنگو»

 

پروانه زرین بهترین فیلم کوتاه:

«ابری»

 

دیپلم افتخار بهترین پویانمایی:

«لوئیز و لوکا- مأموریت به ماه»

 

فیلم‌های کوتاه و داستانی بین‌الملل

پروانه زرین بهترین فیلم کوتاه:

«پسر دریا»

 

دیپلم افتخار جایزه ویژه:

«هکر»

 

بهترین فیلم‌نامه:

«جادوگر کوچک»

 

بهترین کارگردانی:

مهدی جعفری برای «23 نفر»

 

بهترین فیلم:

«بیله»

 

پروانه زرین جایزه ویژه:

«چاسکیت»

 

دیپلم افتخار بهترین فیلم کوتاه:

«پسر دریا» و «سرخابی»

 

پروانه زرین بهترین فیلم کوتاه:

«پسر دریا»

 

جایزه شهید بهنام محمدی

مهدی جعفری برای «23 نفر»

 

بخش پویانمایی کوتاه

پروانه زرین بهترین فیلم:

«رز رزی کاکل زری»

 

دیپلم افتخار بهترین فیلم:

«این سو آن سو»

 

فیلم‌های بلند داستانی

دیپلم افتخار بهترین کارگردانی:

مژگان بیات برای «فرزند زمین»

 

دیپلم افتخار بهترین فیلم:

محمد نجیبی برای «فرزند زمین»

 

بخش داستانی بلند

دیپلم افتخار بهترین فیلم و بهترین کارگردانی:

«فرزند زمین»

 

بخش سینمای ایران

بهترین پویانمایی:

مصطفی مزرعتی برای «بنیامین»

 

دیپلم افتخار بهترین فیلم‌نامه:

مهدی سلمان خورشیدی برای «بازیوو»

 

پروانه زرین بهترین فیلم‌نامه:

مهدی جعفری برای «23 نفر»

 

دیپلم افتخار بهترین بازیگری:

آیلین رشیدیان برای «قطار آن شب»

راستین عزیزپور برای «تورنا2»

محمد آزادی برای «اقیانوس پشت پنجره»

 

پروانه زرین بهترین بازیگری:

علیرضا اکبری برای «منطقه پرواز ممنوع»

 

پروانه زرین بهترین کارگردانی:

«بازیوو»

 

پروانه زرین بهترین فیلم:

«23 نفر»

 

جایزه ویژه هیئت داوران:

«قطار آن شب»

 

جایزه ویژه دبیر جشنواره

بخش کسب‌وکار:

امیرحسین قهرایی برای «بازیوو»

 

بخش نوآوری:

حمیدرضا قطبی برای «قطار آن شب»

 

بخش رونق اکران و ترغیب مخاطبان:

حامد با مروت‌نژاد برای «منطقه پرواز ممنوع»


    ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

    

    ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------