تاثیر جدایی بردپیت و آنجلینا جولی بر فرزندانش/ روابط نگران کننده آقای بازیگر با پسرشاخبار,اخبار فرهنگی,بردپیت و آنجلینا جولی
جدایی آنجلینا جولی و برد پیت، باعث از بین رفتن رابطه صمیمی آقای بازیگر با فرزندانش شده است.

به گزارش انتخاب، به نظر می رسد جدایی برد پیت از همسرش آنجلینا جولی در روابط برد پیت و فرزندش بی تاثیر نبوده است. این روزها برد پیت و مادوکس فرزندش با یکدیگر چندان صمیمی نیستند و برد پیت از این مووضع بسیار نگران است.

 

در حالی که همسر سابق برد پیت ، آنجلینا جولی ، سعی کرده است تا روابط خود و فرزندانش پس از طلاق را تحکیم کند،  برد پیت  55 ساله از این که با فرزند دانشجوی خود صمیمی نیست بسیار ناراحت است.

 

یک منبع  نزدیک به برد پیت در این خصوص می گوید:" از زمان جدایی جولی و پیت مادوکس با پیت بسیار سرسنگین شده است و  تلاشهای پیت برای آشتی با پسرش چندان موفقیت آمیز نبوده است." هم اکنون بزرگ ترین فرزند جولی و پیت که البته فرزند خوانده این دو نفر محسوب می شود  18 ساله است و  در کالجی در کره جنوبی تحصیل می کند .

 

از زمانی که جولی ، 44 ساله  و پیت در سال 2016 از یکدیگر جدا زندگی می کنند، مادوکس از برد پیت فاصله گرفته است. این در حالی است که برد پیت بسیار علاقه مند است با فرزندش صمیمی باشد. آنجلینا جولی علی غم مشغله بالا به خوبی موفق شده است که با فرزندانش صمیمی باشد اما برد پیت در این زمینه چندان موفق عمل نکرده است. این موضوع باعث شده که برد پیت در ارتباط با پسرش مادوکس احساس ناامیدی کند.


مطالب پیشنهادی,وبگردی

تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

    ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

    

    ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------