نفیسه روشن مجری و نسیم ادبی داور مستند مسابقه '۷۷ ساعت' شدنفیسه روشن،اخبار فرهنگی،خبرهای فرهنگی
فصل جدید مستند مسابقه "۷۷ ساعت" در حالی به آنتن می‌رسد که شهرزاد کمال‌زاده به علت بیماری حضور ندارد و این مأموریت برعهده بازیگر دیگری گذاشته شد.

به گزارش تسنیم، چند روز پیش مطلع شدیم که شهرزاد کمال‌زاده در بیمارستان بستری شده است. 

 

او در بیمارستان بستری شده و دوران نقاهت را می‌گذراند. وقتی با او تماس گرفتیم فقط گفت کرونا ندارم اما ریشه بیماری‌ام هنوز مشخص نشده و نمی‌توانم درباره‌اش صحبتی داشته باشم. فقط از مردم می‌خواهم دعایم کنند هرچه زودتر بتوانم سلامتی خودم را به دست بیاورم و امیدوارم همه در سلامتی کامل باشند.

 

کمال‌زاده همچنین تأکید کرد فعلاً تحت درمانم و نمی‌توانم زیاد صحبت کنم؛ فقط می‌توانم بگویم حالم نسبت به روزِ اولی که بستری شدم، خیلی بهتر است. 

 

حالا بعد از این خبر، پخش فصل جدید "77 ساعت" شبکه آموزش همزمان شده است با اجرای نفیسه روشن به جای شهرزاد کمال‌زاده دیگر بازیگر شناخته شده که قرار بود در کنار کاوه خداشناس اجرای برنامه کند. 

 

فصل جدید "77 ساعت" در ادامه مرحله مقدماتی این مستند مسابقه ساخته شده و در حالی که پیش از این در هیأت داوران این رئالیتی‌شو، لیلا اوتادی، مهندس اسماعیلی، دکتر عجمی و رامتین خداپناهی حضور داشتند، این بار نسیم ادبی جایگزین اوتادی شده است.

 

در هر قسمت "77 ساعت" به روال فصل قبل یک بازیگر همراه حضور دارد که شبنم فرشادجو، عماد طالب‌زاده، نیما شاهرخ شاهی، جواد خواجوی و سوگل طهماسبی بازیگران این فصل‌اند.

 

بعضی از گروه‌های شرکت کننده به صورت خانوادگی حضور پیدا کرده و برخی دیگر متشکل از جمع‌های دوستانه خانم‌ها و آقایان‌اند. از هر گروه یک تیم به همراه بازیگر همراه به مرحله نیمه نهایی می‌رود.

 

فصل جدید "77 ساعت" ساخته سعید ابوطالب از فردا پنجشنبه 17 تیر هر هفته پنجشنبه و جمعه ساعت 20 روی آنتن می‌رود.

 

 

کالا ها و خدمات منتخب

  تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

   ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

   

   ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------