مطالعه کنید و جایزه نقدی بگیریدکافه خوندنی,سایت کافه خوندنی

کافه خوندنی

 

کافه خوندنی، سایتی است که با عضو شدن در آن، می توانید متونی جذاب مطالعه کنید و با پاسخ به سوالات مطرح شده، در قرعه کشی ماهانه شرکت کنید. 

 

Cafekhoondani.com

 

در سایت کافه خوندنی می توانید داستان (متن کامل یا بخشهایی از کتب معروف)، مطالبی درخصوص تاریخ، هنر، سلامت، مذهب، سبک زندگی، علم و گردشگری مطالعه نمایید و در قرعه کشی ماهانه شرکت نمایید.

 

برای شرکت در مسابقه ابتدا باید در سایت عضو شوید. هنگام عضویت مشخصات را به صورت صحیح و واقعی باید وارد نمائید چون مبلغ جایزه فقط به حسابی که به نام کاربر ثبت نامی سایت باشد واریز می شود.

 

با پاسخ به سوالاتی که در انتهای هر متن ارائه می شود، اعضا امتیاز جمع می کنند و در پایان هر ماه قرعه کشی انجام می شود و جوایز زیر ارائه می شود.

 

یک جایزه یک میلیون تومانی و 2 جایزه 500 هزار تومانی بین اعضای سایت که در سه ماه گذشته، هر ماه حداقل 100 امتیاز داشتند قرعه کشی می شود و هر 500 امتیاز کل فرد یک سهم در قرعه کشی دارد.

 

امتیازات کل، در قرعه کشی 500 هزار تومانی مورد استفاده قرار می گیرد، تنها یک شرط وجود دارد، فرد در 3 ماه گذشته حداقل هر ماه 100 امتیاز کسب کرده باشد.

 

افرادی که یکبار برنده یک میلیون تومان یا 500 هزار تومان شده اند بمدت 6 ماه در قرعه کشی های این قسمت (جوایز 1 میلیونی و 500 هزار تومانی) شرکت نمی کنند اما در جوایز دیگر شرکت می کنند.

 

5 جایزه 200 هزار تومان و 10 جایزه 100 هزار تومانی بین اعضای سایت که در ماه گذشته حداقل 100 امتیاز داشتند قرعه کشی می شود و هر 100 امتیاز آن ماه فرد، یک سهم در قرعه کشی دارد.

 

امتیازات ماه، در قرعه کشی 200 هزار و 100 هزار تومانی مورد استفاده قرار می گیرد، تنها یک شرط وجود دارد، فرد در ماه گذشته حداقل 100 امتیاز کسب کرده باشد. افرادی که یکبار برنده 200 هزار و 100 هزار تومان شده اند باز هم در قرعه کشی ها شرکت می کنند.

 

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی
 

تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

سایر خبرهای داغ    ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

    

    ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------