آخرین اخبار فرهنگی - هنری


اخبار,اخبار فرهنگی,شرکت توسکا

غول ارزش‌افزوده تلوزیون دست از سر مردم برداشت/ توسكا: ديگر خدمات ارزش افزوده نداريم

انتقادها از درآمد ارزش افزوده شرکت توسکا جواب داد و این شرکت رسما پایان استفاده از کدهای دستوری ستاره مربعی را در بیانیه‌ای…


پدیده «خندوانه استانی» بعد از «سفرهای استانی»!اخبار,اخبار فرهنگی وهنری,خندوانه

 تا همین امروز شب‌های آخر هفته، بیشترین صدایی که از خانه‌ها بیرون می‌آمد، علاوه بر سر و صدای معمولی و طبیعی شب جمعه‌ها، دو و دو و دوی رامبد جوان بود و آهنگ‌هایی چون بخند خندوانه و چیزهایی شبیه این. اما انگار خبرهای جدیدی در راه است و قرار است از این پس شهرستانی‌ها ترانه‌های آشنای این برنامه را با صدای اصلی و لهجه محلی‌شان گوش کنند و لذتش را ببرند! حالا در این وسط ما که نمی‌دانیم دو و دو و بخند خندوانه به لهجه ترکی و کردی چگونه اجرا خواهد شد، حسابمان جداست!

باور کنید شوخی نمی‌کنیم و انگار باید منتظر اتفاقاتی جدید در حوزه خندوانه باشیم؛ اتفاقاتی چون راه‌اندازی خندوانه استانی که بعد از ترکیباتی چون سفرهای استانی و نظایر اینها، در برهه حساس کنونی گامی دیگر خواهد بود برای خودکفایی استان‌ها؛ حتی در زمینه خندوانه‌پروری! منبع خبر راه‌اندازی خندوانه استانی خودِ رامبد جوان است که گفته مترصد راه‌اندازی برنامه‌های استانی خندوانه است و از ایجاد نمایندگی استانی این برنامه تلویزیونی در چند استان خبر داده است.

جوان همچنین اعلام کرده در صورتی که تهیه‌کننده مجرب و خوب از استان‌ها معرفی شود، نمایندگی خندوانه استانی را به آنها می‌دهد. رامبد جوان حتی حراجی را کلید هم زده و چکش اول را هم روی میز کوبیده است: بدو که خندوانه تموم شد! به گفته رامبد جوان، تاکنون با مشهد و شیراز مذاکراتی انجام شده و در صورتی که تهیه‌کننده مجربی از تبریز معرفی شود مذاکرات برای راه‌اندازی این برنامه در تبریز هم شروع خواهد شد. این برای خبرنگاران خبر خوبی است، چون حداقل در روزهای بی‌خبری نانشان را توی روغن کرده و اخباری همیشگی را برای آنها آماده می‌کند. اخباری از قبیل مجوز و لغو مجوز خندوانه در مشهد و شهرهایی از این قبیل. پس بشتابید که خندوانه آتش زده به مالش!

 روزنامه شهرونداز بازیگران بیشتر بدانید

----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ----------------------------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------