آخرین اخبار فرهنگی - هنری


اخبار,اخبار فرهنگی,شرکت توسکا

غول ارزش‌افزوده تلوزیون دست از سر مردم برداشت/ توسكا: ديگر خدمات ارزش افزوده نداريم

انتقادها از درآمد ارزش افزوده شرکت توسکا جواب داد و این شرکت رسما پایان استفاده از کدهای دستوری ستاره مربعی را در بیانیه‌ای…


ساخت فصل چهارم مجموعه «زیر آسمان شهر» به کجا رسید؟اخبار,اخبارفرهنگی وهنری,زیرآسمان شهر

حمید لولایی از آخرین تصمیم‌ها برای ساخت فصل چهارم سريال خاطره‌انگيز «زیر آسمان شهر» گفت.

به گزارش سینماخبر،  حمید لولایی بازیگر سینما و تلویزیون،در خصوص ساخت فصل چهارم سریال «زیر آسمان شهر» گفت: واقعیت این است که تمایل برای ساخت «زیرآسمان شهر ۴» وجود داشت؛ اما شرایط مهیا نشد. مهمترین مشکل، نبود قصه و فیلمنامه خوب و درجه یک بود.

وی افزود: معمولاً ساخت مجموعه‌های چند قسمتی نتیجه خوبی را به همراه ندارد؛ چرا که عوامل پراکنده می‌شوند و قصه و فیلمنامه هم از کیفیت می‌افتد. به هر حال فعلاً ساخت «زیر آسمان شهر ۴» منتفی است.

این بازیگر درخصوص جدیدترین فعالیت هنری خود گفت: به زودی بازی در فیلم جدید آرش معیریان را شروع خواهم کرد. چند کار هم برای نمایش در شبکه خانگی آماده پخش دارم که هنوز وارد بازار نشده است.

لولایی در پایان درباره وضعیت این روز‌های آثار کمدی و استقبال مردم عنوان کرد: برخی از کار‌های طنز و کمدی خوب هستند. به نظر من کار طنز باید مخاطب را به فکر فرو ببرد؛ اما در حال حاضر بسیاری از کار‌های طنز همراه با رقص و آواز و ادابازی شده است که فقط جنبه سرگرمی دارد.

 

 از بازیگران بیشتر بدانید

----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ----------------------------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------