نمایش انیمیشن «آقای گوزن» در جشنواره «انیبار» کوزوواخبار,اخبار فرهنگی وهنری,نمایش آقای گوزن

انیمیشن «آقای گوزن» به کارگردانی مجتبی موسوی در جشنواره «انیبار» کوزوو حضور دارد.

 به گزارش مهر،  «آقای گوزن» به کارگردانی مجتبی موسوی محصول مشترک مرکز انیمیشن و تلویزیون حوزه هنری در ادامه حضورهای بین‌المللی خود این بار در نهمین دوره از جشنواره «انیبار»؛ تنها جشنواره انیمیشن کشور کوزوو نمایش داده می‌شود.

هدف این جشنواره مطرح کردن بیشتر شهرهای اصلی کوزوو نیست، بلکه قصد دارد شهرهای کوچک و دور افتاده این کشور را معرفی کند تا ساکنان آن شهرها و روستاها هم بتوانند دنیای انیمیشن را تجربه کنند.

این جشنواره از ۱۳ تا ۱۹ آگوست برابر با ۲۲ تا ۲۸ مرداد در شهر پژای کوزوو درحال برگزاری است.

انیمیشن «آقای گوزن» در جشنواره «جیفونی» ایتالیا، جشنواره «زاگرب» کرواسی، جشنواره «انیماموندی» برزیل، جشنواره «انسی» فرانسه، جشنواره «انیماتریکز» فنلاند، جشنواره جهانی فیلم فجر، بازار فیلم برلین حضور داشته و لوح تقدیر بخش مسابقه بین‌الملل جشنواره جهانی فیلم فجر، جایزه ویژه جشنواره انیمیشن «زاگرب» کرواسی را دریافت کرده است.

انیمیشن «آقای گوزن» هم اکنون در شصت و ششمین دوره از جشنواره «ملبورن» استرالیا که از ۱۱ تا ۲۸ مرداد در حال برگزاری است، حضور دارد.

 

 

----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ----------------------------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------