آخرین وضعیت فیلمبرداری «ستایش ۳» (+تصاویر)اخبار,اخبارفرهنگی وهنری,سریال ستایش

۸۰ درصد از فیلمبرداری فصل سوم ستایش به تهیه کنندگی آرمان زرین کوب و کارگردانی سعید سلطانی به پایان رسید.

به گزارش میزان، ۸۰ درصد از فیلمبرداری فصل سوم ستایش به تهیه کنندگی آرمان زرین کوب و کارگردانی سعید سلطانی به پایان رسید.

مجموعه تلویزیونی ستایش به فیلمبرداری خود در تهران ادامه می‌دهد و تدوین آن نیز همزمان انجام می‌شود. بر این اساس به زودی عوامل تولید این مجموعه به دو شهرستان بندرعباس و رامسر سفر می‌کنند تا سکانس‌های مربوط به این بخش از سریال نیز فیلمبرداری شود.

شروع داستان ستایش، سال‌های ابتدایی دهه ۶۰ است و ادامه آن به سال‌های اخیر می‌رسد. گفتنی است فصل سوم ستایش با دو فصل قبلی‌اش تفاوت دارد و دارای ساختاری جدید است.
 

اخبار,اخبارفرهنگی وهنری,سریال ستایش


به گفته فرهاد جم زمان پخش برعهده شبکه و مسئولین فیلم است، اما از آنجایی که فیلمبرداری ستایش ۳ دو ماه دیگر به پایان می‌رسد، اگر گروه بخواهد اثر را بلافاصله هم روی آنتن ببرد این سریال به پخش زمستان می‌رسد.

این فصل از مجموعه افزون بر روایت داستان آدم‌های فصل اول و دوم دیدیم به بازگویی روابط میان این آدم‌ها می‌پردازد که به نسبت دو فصل پیش؛ جدید است و داستان را عمقی‌تر تعریف می‌کند. فصل سوم ستایش مجموعه‌ای است که مطابق با زمانه خودش پیش رفته و در عین حال برای خانواده هم ارزش و اهمیت قائل است.

فصل ۱ و ۲ ستایش در سال‌های ۹۰ و ۹۲ از شبکه سه سیما پخش شد. فصل اول این سریال با استقبال مخاطبان روبرو بود اما فصل دوم نقدهای فراوانی را به همراه داشت. حال باید دید سازندگان این سریال در فصل سوم چه اندیشه ای برای نقدهای وارد شده بر فصل قبلی دارند.

اخبار,اخبارفرهنگی وهنری,سریال ستایش


داریوش ارجمند، نرگس محمدی، مهدی سلوکی، فرهاد جم، مهدی میامی، فریبا نادری، بهزاد خداویسی، محمدرضا داوودنژاد، مریم خدارحمی، مهتاج نجومی و شهرام پوراسد از جمله بازیگران این مجموعه هستند.

 

 

 از بازیگران بیشتر بدانید

----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ----------------------------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------