پاسخ نت‌فلیکس به «اسپیلبرگ»/ لذت دیدن فیلم‌ها باید برای همه یکسان باشداخبار,اخبار فرهنگی وهنری,نت‌ فلیکس

نت‌فلیکس به تلاش استیون اسپیلبرگ برای جلوگیری از حضور این رسانه اینترنتی در رقابت اسکار پاسخ داد.

 به گزارش فارس،  نت‌فلیکس به تلاش استیون اسپیلبرگ برای جلوگیری از حضور این غول اینترنتی در رقابت اسکار پاسخ داد.

نت‌فلیکس بدون ذکر نامی از کارگردان «پارک ژوراسیک» و «آرواره‌ها» در توئیتر اعلام کرد که عاشق سینماست و هرآنچه که در توان دارد برای دسترسی مردم به فیلم‌های سینمایی  فراهم خواهد کرد.

در صفحه تئیتر نت‌فلیکس آمده است: «ما عاشق سینما هستیم. برخی چیزهای دیگری هم هستند که به آن‌ها نیز عشق می‌ورزیم. دسترسی مردمی که شاید همیشه نتوانند فیلم ببینند و یا در شهرهایی زندگی می‌کنند که سالن سینما ندارد، از جمله اهداف و اقدامات ماست که بدان عشق می‌ورزیم. هرکس و در هرکجا باید به صورت یکسان از انتشار یک فیلم سینمایی جدید لذت ببرد. ما به فیلمسازان نیز امکاناتی برای به اشتراک گذاشتن بهتر هنرشان امکانات می‌دهیم. این اقدامات و خدمات متقابل بوده و به هیچ وجه انحصاری نیست.»

استیون اسپیلبرگ یکی از اعضای هیات مدیران آکادمی علوم و هنرهای اسکار قصد دارد قوانین مربوط به خدمات انتشار اینترنتی فیلم‌های سینمایی را تغییر داده و مانع حضور نت‌فلیکس در رقابت اسکار شود و تنها فیلم‌هایی که در سالن‌های سینما اکران می‌شوند، حائز شرایط حضور در رقابت اسکار باشند. اسپیلبرگ معتقد است که این فیلم‌ها باید در دسته فیلم‌های سینمایی تلویزیونی قرار گرفته و تنها در رقابت «اِمی» شرکت کنند.

نت‌فلیکس در اسکار امسال ۴ جایزه کسب کرد ۳ جایزه از آن به فیلم «رُما» ساخته «آلفونسو کوارون» تعلق گرفت.

 

 

    ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

    

    ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------