۱۲ نامزد نهایی اکران نوروزی معرفی شدند/۷ فیلم در انتظار ماراتن نوروزاخبار,اخبارفرهنگی وهنری,اکران نوروزی

۱۲ فیلم به عنوان فیلم‌های نهایی برای اکران در نوروز مشخص شدند که از بین این فیلم ۷ فیلم برای اکران قطعی نوروز انتخاب خواهند شد.

 به گزارش میزان، دیروز عصر جلسه شورای عالی اکران برگزار شد و در این جلسه ۱۲ فیلم به عنوان فیلم‌های نهایی برای اکران در نوروز مشخص شدند که از بین این فیلم ۷ فیلم برای اکران قطعی نوروز انتخاب خواهند شد.


فیلم‌های سینمایی متری شش و نیم، غلامرضا تختی، رحمان ۱۴۰۰، تگزاس۲، درخونگاه، ایکس لارج، ۴ انگشت، تیغ و ترمه، زندانی ها، دیدن این فیلم جرم است، زیرنظر، ژن خوک فیلم‌هایی هستند که اگر بتوانند پروانه نمایش خود را بگیرند می‌توانند قرارداد‌های خود را هفته آینده در کارگروه اکران ارایه کنند.

همچنین در این جلسه مشخص شد سینما‌های استقلال، آزادی، باغ کتاب، ایران، زندگی، آستارا، فرهنگ به عنوان ۷ گروه سینمایی سرگروه‌های اکران در سال آینده را برعهده خواهند داشت.

مصوب شد در اکران نوروز ۹۸ حداکثر سه فیلم کمدی اکران شود و هر دفتر پخش فقط می‌تواند یک عنوان فیلم سینمایی در نوروز به نمایش در بیاورد.

فیلم‌های متقاضی قرارداد‌های خود را در روز دوشنبه ۲۰ اسفند در کارگروه اکران ثبت می‌کنند و در صورت مصوب شدن می‌توانند از روز چهارشنبه ۲۲ اسفند اکران خود را آغاز کند.

 

 

تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

سایر خبرهای داغ    ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

    

    ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------