تکذیب احتمال انصراف آقاخانی از ساخت «نون.خ»/ با جدیت جلو می‌رویماخبار,اخبارفرهنگی وهنری,سعیدآقاخانی

تهیه‌کننده سریال «نون.خ» ضمن تکذیب خبرهای منتشرشده درباره احتمال کناره‌گیری سعید آقاخانی از ادامه تولید «نون.خ» تأکید کرد آقاخانی باجدیت روی فیلمنامه و روند تولید سریال نظارت دارد.

 مهدی فرجی تهیه‌کننده سریال «نون.خ» درباره اظهاراتی که روز گذشته به نقل از سعید آقاخانی در فضای مجازی منتشر و منجر به شکل‌گیری شایعه احتمال انصراف این کارگردان از تولید فصل دوم سریال «نون. خ» شده بود، به مهرگفت: پیرو انتشار این اظهارات من با سعید آقاخانی صحبت کردم، او تعجب کرد که چرا مواضعش اینگونه منعکس شده است. آقاخانی به طور جدی و محکم کارش را انجام می‌دهد و روی متن‌هایی که نوشته می‌شود نظارت دارد. به زودی هم به صورت جدی‌تر پیش تولید را شروع می‌کنیم و خیلی امیدوار هستیم اواخر شهریور کار را کلید بزنیم.

فرجی تأکید کرد: سعید آقاخانی در حال حاضر کار پروژه را پیش می‌برد و سریال «نون. خ» با نظارت او جلو می‌رود، بازبینی و انتخاب لوکیشن‌ها هم در حال انجام است.

وی ادامه داد: نگارش سریال در حال انجام است و آقاخانی با نویسنده جلساتی برگزار می‌کند، ان شالله به زودی پنج قسمت اول فیلمنامه سریال هم کامل می‌شود و به طور جدی از بازیگران هم دعوت می کنیم.

تهیه‌کننده «نون. خ» در پایان در واکنش به نبود بودجه از طرف تلویزیون برای شروع پروژه‌ها اظهار کرد: مدیران شبکه مدام پیگیر سریال هستند و کار را دنبال می‌کنند و نسبت به تولید سری دوم دغدغه دارند. خود من به اتفاق آقای آقاخانی جلسانی را با مدیرگروه و مدیر شبکه داشته‌ایم و درباره محتوا و موضوع صحبت کرده‌ایم.

 

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی
 

تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

    ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

    

    ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------