ماجرای گلایه آقای گل پرسپولیسی‌ از عادل فردوسی‌پور/دلخوری دو استقلالی از گزارشگر معروف تلویزیوناخبار,اخبارفرهنگی وهنری,ادموندبزیک

امروز در برنامه سلام صبح بخیر شبکه سوم سیما ادموند بزیک خاطره جالبی از عادل فردوسی‌پور تعریف کرد.

 به گزارش خبرآنلاین،  ادموند بزیک از جمله بازیکنانی است که آقای گل لیگ برتر  شده است. او امروز در شبکه سوم سیما خاطره جالبی از عادل و ماجرای آقای گلی‌اش تعریف کرد. ادموند در این باره گفت: «سال آخر حضورم در پرسپولیس بیشتر نیمکت نشین بودم. در یک بازی یک دروازه خالی را خراب کردم. عادل در آن لحظه گفت چه گل نزنیه ادموند بزیک. این خیلی من را ناراحت کرد. البته سال بعدش به سپاهان رفتم و توانستم آقای گل شوم.»

ماجرای دلخوری دو استقلالی از گزارشگر معروف تلویزیون
محمدرضا احمدی امروز میهمان برنامه سلام صبح بخیر شبکه سوم سیما بود و خاطره جالبی تعریف کرد.

به گزارش خبرآنلاین،  گزارشگر و مجری معروف صدا و سیما امروز در شبکه سوم سیما از این گفت که روی آنتن از دو استقلالی انتقاد کرد و هر دو با او تماس گرفتند که این چه حرفی است؟! احمدی در این باره با تعریف کرد: «فروزان دروازه بان راه آهن بود که یک گل بد خورد و من انتقاد کرد که او تماس گرفت و گلایه کرد. همینطور در یک بازی میلاد میداوودی مقابل استقلال یک توپ خراب کرد که من هم دقیق یادم نیست درباره اش چه گفتم. او هم تماس گرفت و گلایه کرد.»

احمدی در این برنامه همچنان درباره برنامه ستاره ساز صحبت کرد. او گفت معلوم نیست در فصل دوم این برنامه باشد یا نه. در این برنامه ادموند بزیک هم حضور داشت. احمدی همچنین فاش کرد مهاجم سابق قرمزها به شدت از هواپیما می ترسد و حتی برای برنامه ستاره ساز مجبور شدند با اتوبوس مسیرها را بروند.

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی
 

    ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

    

    ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------