فیلمبرداری فصل دوم سریال «خاندان اژدها» به پایان رسید؛ تاریخ انتشار تقریبی مشخص شد فیلمبرداری فصل دوم سریال خاندان اژد‌ها,اخبار فرهنگی,خبرهای فرهنگی

 

 روزیاتو/ فیلمبرداری فصل دوم سریال خاندان اژد‌ها (House of the Dragon) این هفته به پایان رسیده و احتمالاً این سریال در اواسط سال ۲۰۲۴ اکران خواهد شد.

 

اکران اولین فصل اسپین‌آف بازی تاج و تخت (Game of Thrones) در تابستان ۲۰۲۲، موفقیت زیادی را به دنبال داشته و رضایت منتقدان را جلب کرده است. کمتر از یک هفته بعد از انتشار فصل اول خاندان اژد‌ها، ضبط فصل دوم این سریال به طور رسمی تأیید شده بود.

 

 فیلمبرداری فصل دوم سریال خاندان اژد‌ها,اخبار فرهنگی,خبرهای فرهنگی

استیو توسان، بازیگر خاندان اژد‌ها، پستی در اکانت اینستاگرامش به اشتراک گذاشته و هیجانش برای فصل دوم این سریال را نشان داده است.

 

این پست، جزئیات زیادی در مورد فصل دوم خاندان اژد‌ها را فاش نکرده، اما توسان اتمام فیلمبرداری سریال را تصدیق کرده است.

 

 فیلمبرداری فصل دوم سریال خاندان اژد‌ها,اخبار فرهنگی,خبرهای فرهنگی

 

اگرچه این بازیگر زمان دقیق انتشار سریال را مشخص نکرده، بنابر گزارش‌ها، انتشار خاندان اژدها برای تابستان ۲۰۲۴ برنامه‌ریزی شده است. با توجه به نزدیکی به تاریخ انتشار فصل ۱ سریال و اعتصابات بازیگران و نویسندگان آمریکایی که اخیراً به پایان رسیده، این تاریخ انتشار بسیار زود به نظر می‌رسد. بسیاری از سریال‌های دیگر، از جمله سریال محبوب آخرین بازمانده از ما (The Last of Us)، در نتیجه این اعتصاب دچار تأخیر شده‌اند.

 

 فیلمبرداری فصل دوم سریال خاندان اژد‌ها,اخبار فرهنگی,خبرهای فرهنگی

 

در واقع، سازندگان خاندان اژد‌ها موفق شده‌اند که از تأخیر تولید سریال در نتیجه اعتصابات جلوگیری کنند. فیلمنامه فصل دوم این سریال قبل از شروع اعتصاب نویسندگان به پایان رسیده و از نظر فیلمبرداری، اکثر بازیگران خاندان اژد‌ها ساکن بریتانیا و بخشی از یک قرارداد به نام Equity هستند. یعنی در حالی که بازیگران مستقر در ایالات متحده در حال اعتصاب بوده‌اند، خاندان اژد‌ها توانسته فیلم‌برداری خود را ادامه دهد.

 

 

کالا ها و خدمات منتخب

    تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

    سایر خبرهای داغ

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------