عاشق نقش‌های ملودرام هستم اخبار فرهنگی,خبرهای فرهنگی, فاطمه گودرزی

 

فاطمه گودرزی گفت: خدا را شکر مخاطبان سریال «گرگ و میش» را پیگیری می‌کنند و این نکته خیلی خوب و نشان‌دهنده آن است که مردم ما هنوز به سریال‌های ایرانی علاقه‌مندند.«فاطمه گودرزی»، بازیگر مجموعه تلویزیونی «لحظه گرگ و میش» که مدتی است از شبکه سه سیما به روی آنتن می‌رود، در گفت‌وگو با فارس گفت: در ابتدا همایون اسعدیان به‌عنوان کارگردان مرا برای ایفای این نقش انتخاب کردند و پس از مذاکرات فیلمنامه را خواندم. سال‌ها بود که من و همایون اسعدیان با هم همکاری نکرده بودیم و خیلی دوست داشتم که در مقام کارگردانی با او همکاری داشته باشم.

 

این بازیگر با سابقه ادامه داد: پس از خواندن فیلمنامه نیز مشتاق ایفای این نقش شدم‌. البته قبل از اینکه نقش را دوست داشته باشم، کارکردن با همایون اسعدیان برایم انگیزه بود و باعث شد که وارد این پروژه شوم.وی در پاسخ به این سوال که همکاری با همایون اسعدیان چطور بود و چقدر شما را در ایفای نقش آزاد می‌گذاشت، افزود: البته که کارگردان همیشه در ایفای نقش بازیگر تاثیر زیادی دارد و‌ به او کمک می‌کند. اما با فهمیدن نقش به‌خصوص نقش‌هایی که در دوران معاصر است و در زمان‌های تاریخی سپری نمی‌شود که احتیاج به تحقیقات زیاد داشته باشد، کار راحت‌تر است.

 

در اطرافمان افراد در سنین مربوط به این دوران وجود دارند و آنقدر درباره آنها مطالعه کرده‌ایم و خاطرات خوانده‌ایم که مشکل نباشد.گودرزی که در سریال «لحظه گرگ و میش» ایفاگر نقش «مادر» است، ادامه داد: البته «توران» نقش سختی بود اما نه برای من؛ چون نقشی ملودرام بود و من عاشق نقش‌های ملودرام هستم و از بازی در این نقش بسیار لذت بردم. آقای اسعدیان نیز در هرجایی از صحنه که لازم بود به ما کمک می‌کردند.این بازیگر با سابقه تلویزیون در پاسخ به این سوال که در «لحظه گرگ و میش» ما شاهد حضور بازیگران کار اولی هستیم، به‌عنوان هنرمندی با سابقه، کار در کنار این بازیگران چطور بود؟ توضیح داد: کار با این بچه‌ها عالی بود و تک تک آنها به من انرژی می‌دادند و همکاری با آنها برایم بسیار لذتبخش بود و خیلی آنها را دوست داشتم.

 

گودرزی با ابراز امیدواری برای موفقیت بازیگران جوان سریال، بیان داشت: امیدوارم این بازیگران تازه کار برای کارهای بعدی هم انتخاب شوند و بتوانند فعالیت کنند. آنها سرشار از استعداد، انرژی و انگیزه برای کار کردن هستند و در این سریال به من هم انگیزه می‌دادند. خیلی با هم دوست بودیم و در نتیجه تیم خوبی را هم تشکیل دادیم.

 

وی در نهایت بیان داشت: خدا را شکر مخاطبان نیز سریال را پیگیری می‌کنند و این خیلی خوب است و نشان‌دهنده آن است که مردم ما هنوز به سریال‌های ایرانی علاقه‌مندند. خوشحالم که مردم ما را رتوش می‌کنند و خوشحالم که می‌توانیم پاسخگوی سوالات آنها باشیم تا بتوانیم ایرادات خود را برطرف کنیم.سریال تلویزیونی «لحظه گرگ و میش» به کارگردانی همایون اسعدیان هر شب ساعت 20و45 دقیقه به روی آنتن شبکه سه سیما می‌رود. این سریال ۵۰ قسمتی، روایت‌گر فراز و فرود زندگی خانواده‌‌ای اصیل در طول سه دهه و با محوریت زندگی تنها دختر این خانواده است.

 از بازیگران بیشتر بدانید

    ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

    

    ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------