معرفی‌فیلم‌نامه های برگزیده WGA اخبار فرهنگی,خبرهای فرهنگی,فیلم‌نامه های برگزیده WGA
فیلم نامه‌های «می‌توانی هرگز مرا ببخشی؟»، «کلاس هشتم»، «خانم میزل شگفت‌انگیز» و «آمریکایی‌ها» جوایز سالانه انجمن نویسندگان را به دست آوردند.

به گزارش مهر، انجمن نویسندگان آمریکا جایزه بهترین فیلم نامه اقتباسی را به نیکول هولوف‌سنر و جف ویتی برای فیلم نامه «می‌توانی هرگز مرا ببخشی؟» اهدا کرد و جایزه بهترین فیلم نامه غیراقتباسی نیز به بو برنهام برای «کلاس هشتم» تعلق گرفت. «می‌توانی هرگز مرا ببخشی؟» موفق شد تا فیلم نامه‌های فیلم‌های «پلنگ سیاه»، «اگر بیل استریت می‌توانست حرف بزند»، «ستاره‌ای متولد شده» و «بلکککلنزمن» ‌را پشت سر بگذارد. برنهام نیز با دریافت جایزه انجمن نویسندگان برای «کلاس هشتم» موفق شد تا «روما»، «معاون»، «یک جای آرام» و «کتاب سبز» را پشت سر بگذارد. برنهام دو هفته پیش با این فیلم موفق به کسب جایزه انجمن کارگردان‌های آمریکا هم شد.

 

در بخش تلویزیونی، «خانم میزل شگفت‌انگیز» در بخش بهترین سریال کمدی به عنوان برنده انتخاب شد و «آمریکایی‌ها» در بخش سریال درام این جایزه را دریافت کرد. بیل هادر و آلک برگ نیز جایزه یک اپیزود کمدی را برای یک قسمت از«بری» دریافت کردند و در عین حال جایزه سریال جدید را نیز از آن خود کردند. آلکس گانزا نیز جایزه بهترین فیلم نامه برای یک اپیزود درام را برای یک قسمت از «هوم‌لند»‌ دریافت کرد. استفانی جیلیس نیز جایزه بهترین فیلم نامه انیمیشن را برای «بارت نمرده» دریافت کرد.

 

این جوایز با رای ۱۷ هزار نفر عضو انجمن نویسندگان آمریکا اهدا می‌شود. در پنج سال اخیر ۱۰ تن از برندگان این جوایز، جایزه اسکار را نیز دریافت کردند.

 

 

 از بازیگران بیشتر بدانید

تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

    ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

    

    ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------