شایعه ممیزی سریال «از یادها رفته» به واقعیت پیوست! اخبار فرهنگی,خبرهای فرهنگی,ممیزی

 

 سریال «از یادها رفته» از ابتدای ماه رمضان پخش بسیار نامنظمی داشته است و در نیمه اول ماه رمضان، دو بار به بهانه مشکلات فنی، تکرار قسمت قبلی پخش شده است. پنج شنبه‌شب برای سومین بار این اتفاق تکرار شد و بازپخش قسمت 14 روی آنتن شبکه یک رفت و به صورت زیرنویس نیز اعلام شد که قسمت 15 سریال به علت همزمانی با شب‌های قدر، دوشنبه‌شب پخش خواهد شد.

 

ممیزی یا نقص مراحل فنی؟

در حالی که شایعه ممیزی سریال «از یادها رفته» به گوش می‌رسید، چند روز قبل اکبر تحویلیان تهیه‌کننده این سریال، در گفت‌وگویی ممیزی را تکذیب کرد و گفت که هیچ اصلاحیه‌ای برای پخش سریال وجود نداشته است. او علت پخش نامنظم این سریال را ، کیفیت بالای ضبط تصاویر و حذف اِلمان‌های امروزی مانند کابل برق از صحنه‌های مختلف سریال دانست که باعث شده انجام مراحل فنی سریال زمان زیادی ببرد و گاهی سریال به پخش نرسد. این در حالی است که تصویربرداری سریال «از یادها رفته» شهریور 97 به پایان رسید و 29 فروردین نیز خبر پایان تدوین آن منتشر شد. با این اوصاف زمان زیادی برای تکمیل مراحل فنی این سریال وجود داشته است و کمی عجیب به نظر می‌رسد که مخصوصا قسمت‌های ابتدایی سریال، به علت نقص مراحل فنی آماده پخش نباشد.

 

نابودی مثلث عشقی

یکی دیگر از موضوعات مورد بحث درباره «از یادها رفته»، شباهت این سریال با مجموعه «شهرزاد» است که در روزهای گذشته، حواشی در شبکه‌های اجتماعی به وجود آورد. حالا می‌توان گفت با مرگ شخصیت «مهراد» که حکم شخصیت «قباد» سریال «شهرزاد» را داشت، دیگر مثلث عشقی «خسرو»، «مهربانو» و «مهراد» برهم ریخته و احتمالا به دنبال آن اتفاقات جدیدی رقم خواهد خورد. بنابراین می‌توان انتظار داشت از این پس قصه وارد مسیر متفاوتی شود و شباهت‌های آن به سریال «شهرزاد» نیز کم شود.

 

 ایران /مائده کاشیان 

 از بازیگران بیشتر بدانید

    ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

    

    ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------