رضا صادقی بستری شد/ صادقی نه از پله سقوط کرده و نه پلاتین برایش گذاشته شده اخبار فرهنگی,خبرهای فرهنگی, رضا صادقی
مدیر برنامه‌های رضا صادقی از بستری و جراحی شدن این خواننده در بیمارستان خبر داد.  

علی جعفری مدیر برنامه رضا صادقی در گفت‌وگو با باشگاه خبرنگاران، با اشاره به آسیب دیدگی این هنرمند گفت: متاسفانه رضا صادقی خواننده موسیقی پاپ کشورمان، دیروز از پله‌ها سقوط کرد و دچار آسیب دیدگی شد.

 

وی افزود: امروز عمل جراحی روی پای او انجام و برای او پلاتین گذاشته شد. به نظر می‌رسد به دلیل آسیب دیدگی و جراحی سنگین، این هنرمند دوره نقاهت طولانی مدتی را بگذراند.

 

صادقی قرار است 8 شهریور در سالن ایرانیان روی صحنه برود که عمل جراحی او برگزاری این کنسرت را در هاله‌ای از ابهام قرار داده است.

 

رضا صادقی همچنان در اتاق عمل است/ صادقی نه از پله سقوط کرده و نه پلاتین برایش گذاشته شده

مدیر برنامه رضا صادقی به دانشجو گفت: اینکه در فضای مجازی عنوان شده رضا صادقی از پله ها سقوط کرده و یا اینکه پلاتین در پاهایش کار گذاشته شده همگی کذب محض است زیرا صادقی همچنان در اتاق عمل است.

 

میلاد ماهان راد، مدیر برنامه رضا صادقی درخصوص آخرین وضعیت رضا صادقی به دانشجو گفت: متاسفانه رضا صادقی خواننده موسیقی پاپ کشورمان، دیروز بر اثر زمین خوردگی دچار آسیب دیدگی شدید در پاهایش شد  و در بیمارستان بستری شد.

 

وی افزود: اینکه در فضای مجازی عنوان شده رضا صادقی از پله ها سقوط کرده و یا اینکه پلاتین در پاهایش کار گذاشته شده همگی کذب محض است زیرا صادقی همچنان در اتاق عمل است.

 

وی ادامه داد: در خصص دوان نقاهت صادقی نیز تا زمانی که عمل جراحی به اتمام نرسد هیچ اظهارنظری نمیتوان کرد.

 

ماهان راد در خصوص کنسرت این هفته رضا صادقی گفت: تمامی بلیت های کنسرت آخرهفته رضا صادقی به اتمام رسیده است اما از آنجا که مهم‌ترین موضوع برای ما سلامتی رضا صادقی است، اگر پزشکان اجازه اجرا بدهند باز هم تصمیم با خود صادقی خواهد بود.

 

 

    ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

    

    ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------